Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Paczkomaty wybierane najczęściej!

Łatwiej, taniej i… znacznie wygodniej. Jak dowodzą ostatnie badania, Paczkomaty są najchętniej wybieraną opcją dostawy oferowaną przez sklepy internetowe. Aż 74% dużych sklepów udostępnia kupującym dostawę do całodobowych skrytek InPost. Klienci doceniają je jako innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwia życie.

Ubrania, telefon, perfumy czy jedzenie? By nie tracić czasu na zakupy warto udać się do… internetu. Aż 76% użytkowników sieci decyduje się na kupno produktów właśnie tam. Ma być szybko, tanio i bezpiecznie. To wszystko sprawia, że Paczkomaty są rozwiązaniem tak chętnie wybieranym przez internautów. Nowe badania sklepów internetowych prowadzone przez blog Furgonetka.pl dowodzą, że 74% dużych sklepów e-commerce oraz 44% małych i średnich oferuje klientom opcję dostawy do Paczkomatów, jako gwarancję sprawnej finalizacji zakupów. Średni koszt dostawy za ich pośrednictwem to 10 zł w mniejszych i 9 zł w dużych sklepach internetowych.

Takie wyniki nas niezwykle motywują, ale też potwierdzają, że Paczkomaty® to po prostu najwygodniejsza i najbardziej oczekiwana przez klientów forma odbioru przesyłek. Nie tylko pozwalają na największą elastyczność w zakresie miejsca i godziny podjęcia paczki, ale też mają bardzo atrakcyjną cenę i co najważniejsze – aż 98% dostaw jest realizowanych już następnego dnia od nadania. To często szybciej niż większość dostaw kurierskich – mówił Rafał Brzoska, prezes InPost.

Paczkomaty® InPost są zdecydowanym liderem, jeśli chodzi o popularność w zakresie dostaw zakupów oferowanych przez sklepy internetowe. Popularność tej dostawy przewyższa niemal dwukrotnie popularność doręczeń przez Pocztę Polską.