Koszyk
0,00 zł
Sortowanie
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: moduł światłowodowy; Typ światłowodu: 9/125um jednomodowy; Długość fali: 1310nm; Długość kabla: maks. 10 km; Zasilanie: 3,3V; Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP; Prędkość transmisji: 1,25Gb/s;
88,66 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: przetwornica napięcia; Porty: 2x RJ-45 10/100/1000Mb/s | Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Automatyczne krosowanie (Auto MDI/MDIX) | 1x wyjściowy port zasilania 12/9/5V; Zasilanie: Wychodzące: 12V 1A, 9V 1A, 5V 2A; Standardy IEEE: IEEE 802.3af; Wymiary: 80,8 x 54 x 24 mm; Dodatkowe informacje: Dostarczane zasilanie na odległość do 100 metrów;
48,59 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: media konwerter; Porty: 1x RJ-45 100M (Auto MDI/MDIX) | 1x SC/UPC 100M; Typ światłowodu: jednomodowy; Długość fali: TX: 1310nm / RX: 1550nm; Zasilanie: zasilacz zewnętrzny ; Standardy i protokoły: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x; Pobór prądu: maksymalnie 2,41W; Wymiary: 94,5 x 73 x 27 mm; Dodatkowe informacje: zwiększenie zasięgu światłowodu - 20 km;
114,69 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: FTP/STP; Zastosowanie: natynkowe;
11,63 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: FTP/STP; Zastosowanie: natynkowe;
6,24 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: FTP/STP; Zastosowanie: natynkowe;
11,56 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Kolor: czarny; Wymiary: 216 x 126 x 58 mm; Masa: 575 g;
57,03 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Kolor: grafitowy;
40,50 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Kolor: grafitowy; Zastosowanie: Wykrywa wszystkie błędny w połączeniu sieciowym; Wymiary: 180 x 80 x 40 mm; Masa: 250 g;
201,09 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: UTP; Zastosowanie: natynkowe;
6,42 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: UTP; Wymiary: 60 x 60 x 30 mm; Masa: 43 g; Dodatkowe informacje: natynkowe;
6,37 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: UTP; Masa: 30 g; Dodatkowe informacje: natynkowe;
4,51 zł
Pokaż