Drodzy klienci. W związku z awarią linii telefonicznej, wszelkie pytania, prosimy kierować na adres mailowy sklep@yalu.pl lub numer 506 991 416
W związku z zagrożeniem epidemiologicznym informujemy o zawieszeniu możliwości zakupów stacjonarnych oraz wyboru opcji odbioru osobistego w koszyku zakupowym. Wciąż realizujemy wysyłki produktów, terminy dostawy nie uległy zmianie.
Koszyk
0,00 zł
Sortowanie
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: media konwerter; Porty: 1x RJ-45 1000M (Auto MDI/MDIX) | 1x SFP, Gb; Typ światłowodu: zgodny z użytym modułem SFP; Długość fali: w zależności od użytego modułu SFP; Zasilanie: zasilacz zewnętrzny; Standardy i protokoły: IEEE 802.3ab, 802.3z, 802.3x; Pobór prądu: maksymalnie 3,95W; Wymiary: 94,5 x 73 x 27 mm; Dodatkowe informacje: zwiększenie zasięgu światłowodu wielomodowego - 0,55 km; jednomodowego - 10 km;
79,08 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: przetwornica napięcia; Porty: 2x RJ-45 10/100/1000Mb/s | Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Automatyczne krosowanie (Auto MDI/MDIX) | 1x wyjściowy port zasilania 12/9/5V; Zasilanie: Wychodzące: 12V 1A, 9V 1A, 5V 2A; Standardy IEEE: IEEE 802.3af; Wymiary: 80,8 x 54 x 24 mm; Dodatkowe informacje: Dostarczane zasilanie na odległość do 100 metrów;
48,59 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: adapter PoE; Porty: 2x RJ-45 10/100/1000Mb/s | Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Automatyczne krosowanie (Auto MDI/MDIX) | 1x gniazdo zasilania 48V; Zasilanie: 15,4W (do 48V); Standardy IEEE: IEEE 802.3af; Wymiary: 80,8x 54 x 24 mm; Dodatkowe informacje: dostarczane zasilanie na odległość do 100 metrów;
82,29 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: media konwerter; Porty: 1x RJ-45 100M (Auto MDI/MDIX) | 1x SC/UPC 100M; Typ światłowodu: jednomodowy; Długość fali: TX: 1310nm / RX: 1550nm; Zasilanie: zasilacz zewnętrzny ; Standardy i protokoły: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x; Pobór prądu: maksymalnie 2,41W; Wymiary: 94,5 x 73 x 27 mm; Dodatkowe informacje: zwiększenie zasięgu światłowodu - 20 km;
111,88 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: moduł światłowodowy; Typ światłowodu: 9/125um jednomodowy; Długość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nm; Długość kabla: ; Zasilanie: 3,3V; Standardy i protokoły: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP; Prędkość transmisji: 1,25Gb/s;
82,69 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: FTP/STP; Zastosowanie: natynkowe;
6,31 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Kolor: grafitowy; Zastosowanie: wykrywa wszystkie błędny w połączeniu sieciowym; Wymiary: 180 x 80 x 40 mm; Masa: 250 g;
295,68 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Wymiary: 200 x 50 x 21 mm; Masa: 250 g;
17,86 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Wymiary: ; Masa: 360 g;
17,44 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Materiał: ABS / stal; Wymiary: 184 x 70 x 15 mm; Masa: 280 g; Dodatkowe informacje: dla wtyków: 8P8C/RJ-45, 6P6C/RJ-12, 6P4C/RJ-11; 4P4C, 4P2C;
21,78 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Materiał: ABS / TPR / 65Mn; Wymiary: 210 x 80 x 25 mm; Masa: 311 g; Dodatkowe informacje: zakres zdejmowania izolacji AWG 24-10 (0,2 - 6 mm²) | zakres zaciskania końcówek nieizolowanych to 10-12 AWG (4 - 6 mm²); 14 - 22 AWG (0,5 - 2,5 mm²);
33,11 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Porty: ; Wymiary: ; Masa: ; Dodatkowe informacje: ;
144,41 zł
Pokaż