Koszyk
0,00 zł
Sortowanie
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: media konwerter; Porty: 1x RJ-45 1000M (Auto MDI/MDIX) | 1x SFP, Gb; Typ światłowodu: zgodny z użytym modułem SFP; Długość fali: w zależności od użytego modułu SFP; Zasilanie: zasilacz zewnętrzny; Standardy i protokoły: IEEE 802.3ab, 802.3z, 802.3x; Pobór prądu: maksymalnie 3,95W; Wymiary: 94,5 x 73 x 27 mm; Dodatkowe informacje: zwiększenie zasięgu światłowodu wielomodowego - 0,55 km; jednomodowego - 10 km;
94,24 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: media konwerter; Porty: 1x RJ-45 100M (Auto MDI/MDIX) | 1x SC/UPC 100M; Typ światłowodu: wielomodowy; Długość fali: 1310nm; Zasilanie: zasilacz zewnętrzny; Standardy i protokoły: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x; Pobór prądu: maksymalnie 2,5W; Wymiary: 94,5 x 73 x 27 mm; Dodatkowe informacje: zwiększenie zasięgu światłowodu - 2 km;
120,78 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: przetwornica napięcia; Porty: 2x RJ-45 10/100/1000Mb/s | Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Automatyczne krosowanie (Auto MDI/MDIX) | 1x wyjściowy port zasilania 12/9/5V; Zasilanie: Wychodzące: 12V 1A, 9V 1A, 5V 2A; Standardy IEEE: IEEE 802.3af; Wymiary: 80,8 x 54 x 24 mm; Dodatkowe informacje: Dostarczane zasilanie na odległość do 100 metrów;
50,84 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: media konwerter; Porty: 1x RJ-45 100M (Auto MDI/MDIX) | 1x SC/UPC 100M; Typ światłowodu: jednomodowy; Długość fali: 1550nm Tx / 1310nm Rx; Zasilanie: zasilacz zewnętrzny; Standardy i protokoły: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x; Pobór prądu: maksymalnie 2,49W; Wymiary: 94,5 x 73 x 27 mm; Dodatkowe informacje: zwiększenie zasięgu światłowodu - 20 km;
156,95 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: media konwerter; Porty: 1x RJ-45 100M (Auto MDI/MDIX) | 1x SC/UPC 100M; Typ światłowodu: jednomodowy; Długość fali: 1310nm Tx / 1550nm Rx; Zasilanie: zasilacz zewnętrzny ; Standardy i protokoły: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x; Pobór prądu: maksymalnie 2,41W; Wymiary: 94,5 x 73 x 27 mm; Dodatkowe informacje: zwiększenie zasięgu światłowodu - 20 km;
155,45 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: adapter PoE; Porty: 4x RJ-45 10/100Mb/s | Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Automatyczne krosowanie (Auto MDI/MDIX) | 1x wejściowy port zasilania 48VDC (TL-POE200A) | 1x wyjściowy port zasilania 12/9/5VDC (TL-POE200B); Zasilanie: 100-240VAC; Napięcie wejściowe: 48V; Napięcie wyjściowe: 12/9/5V; Wymiary: 80,8 x 54 x 24 mm;
88,52 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Zastosowanie: umożliwia zamontowanie 14 media konwerterów; Wymiary: 482 x 358 x 86 mm; Dodatkowe informacje: 2 wentylatory, możliwy montaż w szafach 19";
816,04 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: UTP; Dodatkowe informacje: natynkowe;
4,97 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: FTP/STP; Dodatkowe informacje: natynkowe;
15,19 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: FTP/STP; Dodatkowe informacje: natynkowe;
8,53 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: FTP/STP; Dodatkowe informacje: natynkowe;
9,13 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Kolor: czarny; Wymiary: 216 x 126 x 58 mm; Waga: 575 g;
66,29 zł
Pokaż