Koszyk
0,00 zł
Sortowanie

Konwerter TP-Link umożliwia zmianę sygnału optycznego FX na standardowy TX i odwrotnie. Pracuje w standardach IEEE 802.3u. Urządzenie posiada system automatycznej detekcji MDI/MDI-X dzięki czemu nie wymaga użycia przewodów krosowych.

0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: media konwerter; Porty: 1x RJ-45 100M (Auto MDI/MDIX) | 1x SC/UPC 100M; Typ światłowodu: jednomodowy; Długość fali: TX: 1550nm / RX: 1310nm; Zasilanie: zasilacz zewnętrzny; Standardy i protokoły: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x; Pobór prądu: maksymalnie 2,49W; Wymiary: 94,5 x 73 x 27 mm; Dodatkowe informacje: zwiększenie zasięgu światłowodu - 20 km;
103,22 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: media konwerter; Porty: 1x RJ-45 100M (Auto MDI/MDIX) | 1x SC/UPC 100M; Typ światłowodu: jednomodowy; Długość fali: 1310nm; Zasilanie: zasilacz zewnętrzny; Standardy i protokoły: IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x; Pobór prądu: maksymalnie 1,52W; Wymiary: 94,5 x 73 x 27 mm; Dodatkowe informacje: zwiększenie zasięgu światłowodu - 20 km;
103,22 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 60 miesięcy; Typ urządzenia: przetwornica napięcia; Porty: 2x RJ-45 10/100/1000Mb/s | Automatyczna negocjacja szybkości połączeń, Automatyczne krosowanie (Auto MDI/MDIX) | 1x wyjściowy port zasilania 12/9/5V; Zasilanie: Wychodzące: 12V 1A, 9V 1A, 5V 2A; Standardy IEEE: IEEE 802.3af; Wymiary: 80,8 x 54 x 24 mm; Dodatkowe informacje: Dostarczane zasilanie na odległość do 100 metrów;
48,59 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: FTP/STP; Zastosowanie: natynkowe;
4,75 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: FTP/STP; Zastosowanie: natynkowe;
2,68 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Kolor: grafitowy;
51,67 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Kolor: grafitowy; Zastosowanie: wykrywa wszystkie błędny w połączeniu sieciowym; Wymiary: 180 x 80 x 40 mm; Masa: 250 g;
220,43 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Rodzaj złącza: RJ-45; Kolor: biały; Typ: UTP; Zastosowanie: natynkowe;
2,74 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Kolor: biało-szary; Wymiary: 160 g;
20,17 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Kolor: biało-pomarańczowy; Wymiary: 104 x 62 x 29 mm (jednostka główna), 100 x 30 x 25 mm (jednostka zdalna); Masa: 107 g;
73,41 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące;
19,29 zł
0 Recenzje
Gwarancja producenta: 24 miesiące; Wymiary: 183 x 80 x 46 mm; Masa: 220 g (z bateriami);
133,43 zł
Pokaż