Koszyk
0,00 zł
od 995.07 zł
Podstawowy komputer biurowy, który świetnie sprawdzi się zarówno jako stacja do przeglądania internetu i oglądania filmów w domu, jak i narzędzie pracy przy arkuszach pakietu MS Office i podstawowych programach używanych w Twoim biurze. Wersja oparta o zaawansowany chipset Intel B360, charakteryzuje się dodatkowymi zabezpieczeniami przeciw-przepięciowymi oraz zwiększoną ilością portów do obsługi peryferiów. Model procesora: Intel® Pentium® G5400 (2 rdzenie, 4 wątki, do 3,7GHz); Karta graficzna: Intel® UHD Graphics 610 ; Płyta główna: z chipsetem H310/B360; Pamięć RAM: 8-32GB; Dysk twardy: 500GB-2TB; Dysk SSD: 120-480GB; System operacyjny: Windows 10 Trial/Home/Professional ; Gwarancja: 24 miesiące; Klawiatura i mysz: w zestawie (standardowa)   

Linia produktów dla profesjonalistów, dbających o swój czas i efekty pracy. Komputer NTT do pracy biurowej, gwarantuje wydajność we wszelkich programach liczących i zarządzających używanych w środowisku pracy. Także w pakiecie MS Office, który jest najpopularniejszym narzędziem pracy w biurze i w domu, oraz podczas poszukiwania i zbierania informacji w sieci. Niewątpliwym atutem tej serii komputerów, jest ich niska cena, wynikająca z zastosowania tylko tych podzespołów, które mają znaczący wpływ na codzienną pracę o charakterze biurowym.

Pracuj lepiej, szybciej i bardziej efektywnie

Zakup stworzonego do pracy komputera NTT Office to inwestycja w przyszłość Twoją lub Twojej firmy. Odpowiednie i najnowocześniejsze narzędzie pracy, oznacza sprawniejsze jej wykonanie i szybsze zakończenie, kosztem mniejszego wkładu pracy. Teraz będziesz oszczędzał czas na kolejne działania lub wykonywał obecne z jeszcze bardziej spektakularnym finałem!

Szybki serwis i szybki zwrot urządzenia

24-miesięczny okres gwarancji, obejmuje także przyjazd kuriera po uszkodzony komputer, bardzo sprawny serwis w oficjalnym punkcie naprawczym komputerów NTT, oraz ponowną dostawę naprawionego sprzętu przez kuriera. Dzięki naszemy szybkiemu działaniu możesz być pewny, że komputer NTT Office - Twoje miejsce pracy - będzie Ci służyć ponownie w bardzo szybkim czasie.

Od profesjonalistów, dla profesjonalistów

Komputery NTT są produkowane przez zespół wykwalifikowanych i doświadczonych montarzystów, którzy dbają o jak najlepszą aranżację przestrzeni wewnątrz komputera oraz prawidłowe podłączenie podzespołów, dające każdemu elementowi poprawne działanie. Wszelkie procesy tworzenia produktów NTT, zgodne są z normami jakości ISO 9001:2009, 14001:2005 oraz ISO/IEC 27001:2014-12. Gwarantują one pełną kontrolę i wysoką jakość wdrażania każdego z procesów.