Koszyk
0,00 zł

Pamięć USB 3.0 Kingston DataTraveler microDUO 32GB

Dodaj opinię

29,60 zł

  • DTDUO3/32GB

DataTraveler microDuo 32GB

Zwiększone możliwości przechowywania dla tabletów i smartfonów

Pamięci flash DataTraveler® microDuo firmy Kingston zapewniają dodatkową przestrzeń do przechowywania w postaci małego i wygodnego urządzenia do tabletów i smartfonów, które obsługują funkcję USB OTG (On-The-Go). Standard USB OTG umożliwia bezpośrednie podłączenie urządzeń mobilnych do obsługiwanych urządzeń USB.

Pamięci flash DataTraveler microDuo umożliwiają używanie portów microUSB często wykorzystywanych do ładowania urządzeń, jako portów rozszerzeń obsługujących do 64GB dodatkowej pamięci. DTDUO jest idealnym sposobem na przechowywanie dużych plików podczas podróży dzięki funkcji „podłącz i uruchom”, która umożliwia podłączenie go do tabletów i smartfonów bez użycia portu microSD i przy niższej cenie za każdy gigabajt w porównaniu z użyciem wbudowanego urządzenia do przechowywania w urządzeniu mobilnym.

W przypadku smartfonów i tabletów umożliwiających nagrywanie filmów HD oraz wykonywanie zdjęć w dużej rozdzielczości pamięć jest zużywana niezwykle szybko. Pamięci flash DTDUO pozwalają na transfer plików, zdjęć, filmów itp. bez konieczności podłączania do komputera. — do odciążania lub tworzenia kopii zapasowych. Wymiana plików między urządzeniami mobilnymi jest łatwiejsza niż w przypadku korzystania z funkcji chmury. Nie ma również konieczności podłączania kabla w celu transferu plików między urządzeniem a komputerem.

Pamięci flash DT microDuo ze złączem USB 3.0 są lekkie, można je łatwo wszędzie ze sobą zabrać, a ich eleganckie wzornictwo uzupełnia każde urządzenie przenośne. Dzięki konstrukcji z suwakiem złącze USB jest chronione przed uszkodzeniami.

> Połączenie napędu USB i microUSB Flash

> Dodatkowa przestrzeń do przechowywania dla urządzenia mobilnego

> Niewielki rozmiar

FUNKCJE/ZALETY:

> USB OTG (On-The-Go) — standard, który zapewnia funkcję hosta w określonych modelach telefonów/tabletów z portami microUSB, umożliwiając połączenie z urządzeniami USB, takimi jak DT microDuo firmy Kingston

> Dwa w jednym — złącza microUSB i USB do łatwego transferu plików między smartfonami, tabletami i komputerami

> Plug-and-Play — możliwość prostego podłączenia jak w przypadku standardowego napędu USB Flash

> Wygoda — niezwykle mały rozmiar kieszonkowy, pozwalający na dużą mobilność

> Szybkość — złącze USB 3.0 dla uzupełnienia Twoich urządzeń

Gwarancja producenta :60 miesięcy
Interfejs :USB 3.0 | microUSB
Pojemność pamięci :32 GB
Maksymalna szybkość odczytu :70 MB/s
Maksymalna szybkość zapisu :15 MB/s
Kolor :czarno-srebrny
Wymiary :27,63 x 16,46 x 8,56 mm