Koszyk
0,00 zł

Dysk SSD Samsung 860 EVO 500GB

Dodaj opinię

425,75 zł

  • MZ-76E500B/EU

Dysk 860 EVO 500GB

Dysk SSD godny zaufania

Najnowsza wersja najlepiej na świecie sprzedającej się serii dysków SSD SATA – Samsung 860 EVO. Ten szybki i niezawodny dysk SSD, opracowany z myślą o najbardziej popularnych komputerach PC i laptopach posiada najnowszą wersją V-NAND i solidny kontroler oparty na algorytmie, a także jest dostępny w różnych wariantach obudów i pojemności.

Zwiększona wydajność

Uzyskiwane prędkości są bardziej jednolite, nawet przy dużych obciążeniach i wykonywaniu wielu zadań. 860 EVO osiąga prędkość zapisu sekwencyjnego do 520 MB/s dzięki technologii Intelligent TurboWrite i prędkość odczytu sekwencyjnego do 550 MB/s. Rozmiar bufora TurboWrite został zwiększony do 22 GB w celu szybszego przesyłania plików.

Zwiększona wytrzymałość

Technologia V-NAND użyta w urządzeniu zniosła dotychczasowe ograniczenia dysków SSD. 64 warstw półprzewodników pozwala na szersze ich rozmieszczenie i lepszą kontrolę nad utrzymywanym przez nie ładunkiem elektrycznym. Przechowuj bezpiecznie nawet największe pliki, jak filmy w jakości 4K lub pliki 3D.

Inteligentna kompatybilność

Korzystaj z szybszej, płynniejszej komunikacji z systemem hosta. Udoskonalony algorytm ECC (Error Correction Code - kodowanie korekcyjne) i nowy kontroler MJX pozwalają uzyskać wyższe prędkości, a udoskonalona obsługa queued trim poprawia kompatybilność z systemem Linux. Nasza zaawansowana inżynieria sprawia, że ​​860 EVO jest bardziej kompatybilny z systemem komputerowym użytkownika.

Samsung Magician

Nowa wersja zaawansowanego programu Magician, to prosty sposób monitorowania parametrów pracy i konserwacji dysku Samsung 860 EVO. Pozwala na prostą aktualizację firmware oraz łatwy dostęp do wielu funkcji urządzenia. Zawarte w nim narzędzia: raporty o stanie pracy sprzętu, dodatkowe opcje bezpieczeństwa, szyfrowanie danych czy potwierdzenie autentyczności, pozwalają na maksymalne wykorzystanie potencjału dysku SSD z technologią V-NAND.

Gwarancja producenta :60 miesięcy
Typ dysku :SSD
Pojemność :500 GB
Format dysku :2.5"
Interfejs :SATA III (6.0 Gb/s)
Pamięć podręczna :512 MB
Maksymalna szybkość odczytu :550 MB/s
Maksymalna szybkość zapisu :520 MB/s
Odczyt losowy :98 000 IOPS
Zapis losowy :90 000 IOPS
Niezawodność MTBF :1 500 000 godz.
Wymiary :100 x 69,85 x 6,8 mm
Masa :62 g