Koszyk
0,00 zł

Router/modem TP-Link Archer D2

Dodaj opinię

186,04 zł

  • ARCHER D2

Dwupasmowy, bezprzewodowy router/modem ADSL2+, AC750, gigabitowe porty Ethernet

Archer D2

  • Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
  • Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o prędkości 300Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz sieci o prędkości 433Mb/s w paśmie 5GHz
  • Port USB 2.0 - łatwe udostępnianie drukarek, plików lub multimediów przez sieć lokalną i Internet
  • Możliwość połączenia z Internetem poprzez port ADSL oraz port Ethernet WAN
  • Aplikacja Tether umożliwia łatwe zarządzanie siecią

Zastosowanie produktu

Dwupasmowy, bezprzewodowy router/modem ADSL2+ TP-LINK Archer D2 jest wszechstronnym urządzeniem, łączącym funkcje routera bezprzewodowego oraz modemu ADSL, co umożliwia ograniczenie ilości używanych urządzeń oraz zajmowanego przez nie miejsca. Dzięki rozbudowanej funkcjonalności Archer D2 jest idealnym urządzeniem spełniającym rolę centralnego węzła sieci w domu lub małej firmie.

Standard 802.11ac - nowa generacja połączeń bezprzewodowych

Router Archer D2 firmy TP-LINK obsługuje połączenia bezprzewodowe w standardzie 802.11ac o prędkości wyższej niż dotychczas dostępne połączenia w standardzie 802.11n. Dzięki wyższej wydajności i bezpieczeństwu standard 802.11ac jest świetnym sposobem na zwiększenie wydajności domowej sieci.

733Mb/s łącznej przepustowości w dwóch pasmach - większa wydajność, mniej zakłóceń

Router Archer D2 rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 2.4GHz i 5GHz, zapewniając bardzo wysoką wydajność połączeń bezprzewodowych. Daje to możliwość jednoczesnego korzystania z dwóch dedykowanych sieci bezprzewodowych - o prędkościach odpowiednich dla nawet najbardziej wymagających zastosowań. Dzięki temu można korzystać z codziennych, mniej wymagających aplikacji, takich jak poczta elektroniczna i przeglądanie stron internetowych, poprzez połączenie w paśmie 2.4GHz z prędkością do 300Mb/s przy jednoczesnym wykorzystaniu pasma 5GHz o prędkości do 433Mb/s do bardziej wymagających, wrażliwych na opóźnienia zastosowań takich jak transmisje strumieniowe wideo w jakości HD lub gry online.

Technologia kierunkowej transmisji bezprzewodowej

Technologia kierunkowej transmisji bezprzewodowej umożliwia zlokalizowanie łączących się z routerem urządzeń a następnie zwiększenia siły sygnału nadawanego w ich kierunku, zapewniając najwyższą wydajność i stabilność połączeń.

Gigabitowe porty Ethernet - wysoka wydajność

Dzięki gigabitowemu portowi LAN/WAN oraz trzem gigabitowym portom LAN urządzenie Archer D2 jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań wymagających szybkiego i niezawodnego przesyłania dużych ilości danych, takich jak połączenia konferencyjne, strumieniowe transmisje wideo w jakości HD oraz gry online.

Wielofunkcyjny port USB - łatwe udostępnianie dysków i drukarek

Używając wielofunkcyjnego portu USB 2.0 użytkownicy mogą udostępniać drukarki, dane oraz multimedia urządzeniom w domowej sieci oraz, przy użyciu funkcji serwera FTP, przez Internet.

Uniwersalny port LAN/WAN

Router Archer D2 pozwala na nawiązanie połączenia z Internetem poprzez port ADSL lub poprzez port Ethernet WAN (EWAN), umożliwiając użytkownikom korzystanie z różnorodnych łącz internetowych, takich jak łącza ADSL, modem kablowy lub modem światłowodowy. Ułatwia to użytkownikom zmianę używanego typu łącza internetowego, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Łatwość instalacji

Przejrzysty interfejs narzędzia konfiguracyjnego znajdujący się na płycie CD umożliwia łatwą instalację.

Sieć dla gości

Pozwala na utworzenie dodatkowej sieci bezprzewodowej, umożliwiającej gościom korzystanie z Internetu bez udzielania im dostępu do zasobów sieci lokalnej.

Obsługa protokołu IPv6

Router Archer D2 obsługuje protokół internetowy IPv6. Zapewnia to użytkownikom możliwość korzystania z najnowszej generacji usług sieciowych.

Gwarancja producenta :36 miesięcy
Typ urządzenia :router bezprzewodowy
Porty :3x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN | 1x RJ-45 10/100/1000Mb/s WAN/LAN | 1x RJ-11 | 1x USB 2.0
Przyciski :Przycisk WPS | Przycisk Reset | Wyłącznik zasilania | Wyłącznik sieci bezprzewodowej
Kolor :czarny
Zasilanie :12V/1,5A
Antena :3 odłączalne dwupasmowe anteny zewnętrzne, 3x 2dBi dla 2,4 GHz oraz 3x 3dBi dla 5 GHz
Standardy bezprzewodowe :IEEE 802.11ac/a/n | IEEE 802.11b/g/n
Standardy IEEE :IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab
Szyfrowanie i zabezpieczenia :WEP 64/128, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, filtrowanie adresów MAC
Prędkość transmisji :5 GHz: do 433Mb/s | 2,4 GHz: do 300Mb/s
Częstotliwość pracy :2,4 GHz oraz 5 GHz
Wymiary :229 x 160 x 37 mm
Zestaw zawiera :zasilacz | kabel telefoniczny RJ-11 | kabel Ethernet RJ-45 | splitter ADSL| instrukcja szybkiej instalacji | płyta CD
Dodatkowe informacje :dwupasmowy, AC750, ADSL2+