Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Słuchawki douszne OPPO Enco Air3i (biały)

Dodaj opinię

248,99 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • 6932169334983
  • 30 szt.

OPPO Enco Air3i

Doświadcz muzycznej głębi dzięki technologii OPPO Alive Audio. Słuchawki tworzą ultra-realistyczne doznania dźwięku przestrzennego, dostarczając wrażenia otoczenia przez dziesiątki głośników, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Wykorzystują ultra-duże jednostki przetworników dynamicznych o średnicy 13,4 mm z powłoką tytanową o specyfikacji lotniczej na membranach. W połączeniu z dedykowanym projektem akustycznej komory zapewniają zrównoważone doznania dźwiękowe we wszystkich częstotliwościach — pełne, rezonujące basy, solidne średnie tony oraz krystalicznie czyste i przyjemne wysokie dźwięki. Wybierz odpowiednią korekcję dźwięku dla gatunków muzycznych, które kochasz, i zanurz się w wibracjach symfonii, rockowej piosenki czy głębokich bluesów.

Ciesz się dźwiękiem przez cały dzień

Zwiększenie żywotności baterii o 40% oznacza, że masz do 35 godzin czasu słuchania z etui ładującym. Nie musisz już nigdy przerywać muzyki.

Zwiększ swoje wrażenia z gry

Słuchawki douszne obsługują najnowszy standard Bluetooth®, który zapewnia obuuszną transmisję o niskim opóźnieniu, zmniejszając opóźnienie do 47 ms, zapewniając szybsze i płynniejsze połączenie, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, czy grasz w gry.

Redukcja hałasów AI

Maleńkie mikrofony wbudowane w uchwyty słuchawek mogą wychwytywać ludzkie głosy i skutecznie odfiltrowywać większość dźwięków otoczenia, aby zapewnić krystalicznie czysty głos podczas rozmowy.

Modny, lekki design

Słuchawki douszne są dostarczane w półprzezroczystym etui Jelly Case, zaprojektowanym dla słuchawek Enco Air z matową teksturą i błyszczącą podstawą, która chroni je przed uderzeniami i pomaga utrzymać je w dłoniach. Słuchawki, ważące zaledwie 3.7 g każda, zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkownika. Ergonomiczny kształt zapewnia lepsze dopasowanie, dzięki czemu słuchawki idealnie trzymają się w uszach. Dzięki certyfikowanej wodoodporności IPX4, te słuchawki douszne są bardziej wytrzymałe niż kiedykolwiek. Zachowają swoje właściwości, nawet gdy zetkną się z potem.

Bezproblemowa kontrola

Obszary dotykowe słuchawek zostały pokryte matowym materiałem zwiększającym czułość na dotyk, dzięki czemu pomijanie utworów, regulacja głośności, odbieranie połączeń i inne czynności są dziecinnie proste. Po prostej konfiguracji za pomocą wyskakującego okna w telefonie, słuchawki douszne połączą się z telefonem automatycznie i natychmiast po otwarciu etui.

Odblokuj więcej funkcji słuchawek

Aplikacja HeyMelody oferuje spersonalizowane ustawienia dotykowe, kontrolę baterii, wskazówki dotyczące sterowania słuchawkami i inne wygodne funkcje, które są bardziej zbliżone do nawyków użytkownika.

Gwarancja producenta :24 miesiące
Kolor :biały
Komunikacja :bezprzewodowa
Rodzaj transmisji :Bluetooth
Konstrukcja :douszne
Podświetlenie :nie
Zakres częstotliwości :20 Hz 20 kHz
Czułość :128 dB 3 dB
Mikrofon :tak
Czułość mikrofonu :38 dB
Średnica przetwornika :13,4 mm
Zasilanie :akumulator litowojonowy
Wtyczka :USB TypeC
Wibracje :nie
Akumulator (czas pracy) :do 5,5 godzin słuchawka przy poziomie głośności 50 do 35 godzin z etui ładującym przy głośności 50
Czas ładowania :1h słuchawki 2,5h słuchawki z etui ładującym
Masa :40,2 g etui i słuchawki 3,7 g jedna słuchawka