Koszyk
0,00 zł

Klawiatura HP Classic

Dodaj opinię

89,00 zł

  • WZ972AA
  • 30 szt.

Klawiatura przewodowa Classic

HP Classic Wired Keyboard (amerykański angielski układ klawiszy) – klawiatura w klasycznym stylu, zapewniającą wyjątkową prostotę i komfort.

Funkcje:

  • Dobrze zaprojektowana klawiatura może zmienić pracę w przyjemność. Klasyczna przewodowa klawiatura HP umożliwia wygodne pisanie dzięki szybko reagującym, cichym klawiszom. Gdy ją wypróbujesz, inne przestaną się liczyć.
  • Klasyczna przewodowa klawiatura HP ma eleganckie, błyszczące, czarne wykończenie i zajmuje mało miejsca, świetnie wygląda więc na biurku. Ma wszystkie standardowe przyciski i jest łatwa do zainstalowania. Ta klawiatura to prawdziwy klasyk i najlepsze rozwiązanie pod względem prostoty i wygody.
  • Nie martw się, gdy rozlejesz kawę w pobliżu klawiatury. Klasyczna przewodowa klawiatura HP jest nie tylko estetyczna i wygodna, ale także bardzo trwała i odporna na zalanie. Rozlane płyny są natychmiast odprowadzane na zewnątrz, co chroni klawiaturę i zapewnia użytkownikowi spokój.
  • Ta udoskonalona, solidna klawiatura jest wyposażona w niezwykle szybko reagujące, ciche klawisze, które zapewniają doskonałe pisanie. Nadruki na przyciskach są trwalsze, dzięki czemu klawiatura na dłużej pozostaje błyszcząca i wygląda jak nowa.
Gwarancja producenta :24 miesiące
Interfejs :USB 2.0
Kolor :czarny
Typ klawiatury :klasyczna
Komunikacja :przewodowa
Rodzaj przełącznika :membranowy
Podpórka pod nadgarstki :nie
Podświetlenie :nie
Ilość klawiszy :101/102 + przycisk z logo Windows
Wymiary :460 x 150 x 30,5 mm
Masa :579 g
Dodatkowe informacje :responsywne oraz ciche pisanie, odporność na zalanie