Koszyk
0,00 zł

Gigabyte GA-AB350M-DS3H

Dodaj opinię

292,19 zł

  • GA-AB350M-DS3H

Smart Fan 5


Dzięki Smart Fan 5 użytkownicy mogą zagwarantować, że ich komputer do gier będzie mógł utrzymać wydajność przy zachowaniu niskiej temperatury. Dzięki Smart Fan 5 wprowadzono więcej hybrydowych głowic wentylatorów, które obsługują zarówno wentylatory PWM, jak i napięciowe, aby uczynić płytę główną bardziej przyjazną dla chłodzenia cieczą.


All Hybrid Fan Pin Headers


Wszystkie hybrydowe głowice wentylatorowe mogą automatycznie wykryć rodzaj urządzenia chłodzącego, niezależnie od tego, czy jest to wentylator, czy pompa o innym trybie PWM lub napięciowym.


Nowe oprogramowanie Smart Fan 5


Wybierz spośród różnych trybów, od cichego do pełnej prędkości, aby dopasować się do scenariusza użycia systemu. Dla każdego wentylatora lub pompy można użyć intuicyjnej krzywej wentylatora, aby zdefiniować progi wyzwalania i odpowiednie prędkości wentylatora.


Interoperacyjne czujniki i wentylatory

Każdy wentylator można dostosować do pracy z różnymi prędkościami, zależnie od dowolnego zdefiniowanego źródła temperatury (z wyjątkiem wentylatora procesora).


Krzywa wentylatora

Dostosuj krzywe wentylatora w oparciu o określone temperatury za pomocą intuicyjnego graficznego interfejsu użytkownika.


HDMI™ - interfejs multimedialny


HDMI ™ (High-Definition Multimedia Interface),to interfejs który pozwala na przesłanie cyfrowych danych multimedialnych takich jak dźwięk i obraz z prędkością do 2.5GB /s i to wszystko za pomocą jednego kabla. Za pomocą HDMI użytkownik może przesłać nieskompresowany sygnał audio i wideo, bez strat jakości. HDMI pozwala łączyć ze sobą dowolne, zgodne ze standardem, urządzenia audio/wideo takie jak odtwarzacze DVD, Blu-ray, konsole gier, komputery, monitory i telewizory cyfrowe. Dodatkowo, HDMI ™ jest zgodne ze standardem HDCP (High-bandwidth Digital Content Protection), umożliwia odtwarzanie Blu-ray/HD DVD i innych materiałów multimedialnych.

Gwarancja producenta :36 miesięcy
Format płyty :mATX
Karta sieciowa :Realtek GbE LAN (10/100/1000 Mbit)
Karta dźwiękowa :Realtek ALC887
Socket :AM4
Chipset :AMD X370
Ilość banków pamięci :4x DIMM
Maksymalna pojemność pamięci :64 GB
Złącza wewnętrzne I/O :4x SATA 6Gb/s, 1x M.2, 1x PCIe 3.0 (x16), 1x PCie 2.0 (x16), 1x PCIe (x1)
Złącza I/O na tylnym panelu :1x DVI-D, 1x HDMI, 1x RJ-45, 4x USB 3.1 Gen.1, 4x USB 2.0, 1x PS/2 (combo), 3x Audio jack