Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Procesor Intel® Core™ i5-8600K (9M Cache, 3.60 GHz)

Dodaj opinię

1 295,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

 • BX80684I58600K

"

Poznaj niezwykłe możliwości procesorów Intel® Core™ ósmej generacji do komputerów stacjonarnych

Nowa generacja procesorów to rozwinięcie wszystkich funkcji, które przypadły do gustu użytkownikom platform stacjonarnych, a także szereg zaawansowanych innowacji odpowiedzialnych za nowe funkcje i wrażenia użytkowe — dostępne w wielu różnych typach konstrukcji urządzeń.

Ogromna wydajność i płynna obsługa codziennych zadań. Zastosowane rozwiązania zapewniają większą wydajność, płynne pobieranie strumieniowe, doskonałą obsługę rozdzielczości HD oraz odtwarzanie filmów o rozdzielczości 4K i filmów sferycznych.

Przygotuj się na niezwykłe możliwości obsługi gier, wirtualnej rzeczywistości (VR) i rozrywki, jakie zapewniają procesory Intel® Core™ ósmej generacji — niezależnie od Twoich potrzeb obliczeniowych.

Nowe procesory Intel® Core™ ósmej generacji to:

 • Imponująca oferta standardowych i odblokowanych systemów przeznaczonych do różnych typów zastosowań i wymaganych poziomów wydajności
 • Nadzwyczajny czas reakcji systemu po połączeniu z pamięcią Intel® Optane™¹
 • Technologia Intel® Turbo Boost 2.0 zapewniająca dodatkowy przyrost mocy w razie potrzeby
 • Technologia Intel® Hyper-Threading (Intel® HT) umożliwiająca każdemu rdzeniowi procesora przetwarzanie dwóch zadań jednocześnie, a tym samym wspierająca wielozadaniowość, przyspieszająca pracę i zwiększająca wydajność
 • Obsługa pamięci RAM DDR4 o maksymalnej pojemności 64 GB i szybkości przesyłu do 2666 MT/s
 • Możliwość zmiany częstotliwości taktowania rdzeni w odblokowanych jednostkach¹, zapewniająca — w połączeniu z wybranymi modelami chipsetów — większą i bardziej szczegółową kontrolę nad procesem przetaktowywania² platformy

Funkcje i wydajność

Nadzwyczajne możliwości

Platformy stacjonarne z procesorami Intel® Core™ ósmej generacji to ogromna gama nowych i udoskonalonych funkcji, które znacznie przekraczają możliwości pięcioletnich komputerów.

Nadzwyczajna obsługa wirtualnej rzeczywistości

Wysoka wydajność technologii VR wymaga udziału całej platformy, a nie tylko jej jednego komponentu. Konieczne jest idealne połączenie procesora, karty graficznej, złączy wejścia/wyjścia, wyświetlacza i systemu audio, a wydajny procesor stanowi klucz do zbudowania odpowiednio zbilansowanej platformy do obsługi wirtualnej rzeczywistości. Podłącz swój zestaw VR do komputera z procesorem Intel® Core™ i7 lub i5 i przygotuj się niezwykłe doświadczenia.

Doskonała obsługa gier

Nadzwyczajna obsługa gier to dziś znacznie więcej niż tylko płynna rozgrywka — dziś liczy się cała społeczność. Procesory Intel® Core™ ósmej generacji pozwalają na łatwe strumieniowe przesyłanie zawartości oraz umożliwiają wydajne rejestrowanie, edycję i udostępnianie najlepszych momentów. Aby osiągnąć maksymalne możliwości, postaw na wydajny komputer do gier z procesorem Intel® Core™ i7 ósmej generacji, dzięki któremu doświadczysz najlepszych chwil i udostępnisz je innym.

Rozrywka w standardzie UHD

Strumieniowe odtwarzanie zawartości 4K UHD klasy premium wymaga zaawansowanej platformy wspierającej najnowsze technologie multimedialne. Komputery stacjonarne z procesorami Intel® Core™ ósmej generacji to szereg zintegrowanych rozwiązań, dzięki którym wysokiej jakości zawartość może trafić wprost na ekran:

 • Kodowanie/dekodowanie HEVC 10-bit, dekodowanie VP9 10-bit:
 • Płynne strumieniowe odtwarzanie zawartości 4K UHD klasy premium od czołowych dostawców internetowych
 • Odtwarzanie wciągającej zawartości 4K i 360° na dużym ekranie
 • Łatwe tworzenie i udostępnianie niezwykłej zawartości 4K
 • Funkcja HDR (High Dynamic Range) oraz Rec. 2020 (Wide Color Gamut — szeroka paleta barw) zapewniające niezwykle naturalne oświetlenie scen
 • Technologia Intel® Quick Sync Video przyspieszająca działanie większości funkcji związanych z przetwarzaniem obrazu wideo, a tym samym pozwalająca tworzyć i udostępniać materiały w czasie rzeczywistym oraz wykonywać wiele zadań jednocześnie

Najlepsze funkcje ochrony wbudowane w układy¹

Procesory Intel® Core™ ósmej generacji to szereg zintegrowanych technologii ochrony zwiększających możliwości oprogramowania zabezpieczającego¹. Wspierane sprzętowo zabezpieczenia pozwalają na łatwe wykonywanie zadań w sieci i poza nią dzięki funkcjom takim jak:

 • Rozszerzenia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX)¹ chroniące system i dane użytkownika
 • Funkcje Intel® BIOS Guard oraz Intel® Boot Guard zabezpieczające system podczas rozruchu

Elastyczne portfolio procesorów

Procesory Intel® Core™ ósmej generacji to doskonała inwestycja w platformę stacjonarną — przeznaczoną do grania, obsługi multimediów lub wykonywania codziennych zadań. Od wysokowydajnego sześciordzeniowego procesora Intel® Core™ i7-8700K po niezwykle praktyczną jednostkę Intel® Core™ i3-8100 — nasza najnowsza generacja procesorów do komputerów stacjonarnych sprosta wielu różnym wymogom i możliwościom budżetowym. Potrzebujesz wysokiej wydajności do gier lub profesjonalnych zastosowań? A może dopiero kupujesz swój pierwszy komputer? Procesory Intel® Core™ ósmej generacji zawsze dopasują się do Twoich potrzeb. A jeśli duży nacisk kładziesz na konstrukcję urządzenia, ósma generacja procesorów Intel® Core™ udostępnia szeroką gamę produktów dopasowanych do różnych typów komputerów stacjonarnych — od tradycyjnych, wydajnych komputerów dla graczy, przez stylowe urządzenia All-in-One, aż po kompaktowe minikomputery.

"

Pokrewne technologie

Technologia Thunderbolt™ 3

Pozbądź się bałaganu i kabli, zastępując je jednym niedużym złączem uniwersalnym – do zasilania komputera, przesyłania danych i podłączania dwóch wyświetlaczy o rozdzielczości 4K UHD.

Technologia Intel® Graphics

Zrelaksuj się w świecie fantastycznej grafiki, jaką zapewnia doskonała technologia Intel® Graphics.

Intel® Online Connect

W rozwiązaniu Intel® Online Connect zabezpieczenia są wbudowane w procesory Intel® Core™ siódmej generacji i wyższe wersje, co zapewnia dodatkowy poziom ochrony oraz bezpieczne i proste przeglądanie stron i płacenie w Internecie⁴.

Technologia Intel® Optane™

Eliminowanie wąskich gardeł wymaga zastosowania lepszej pamięci masowej – szybkiej, niedrogiej i nieulotnej. Dzięki technologii Intel® Optane™ możesz uwolnić moc procesora, aby wykorzystać więcej niż tylko ułamek jego możliwości.


¹ Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Całkowite zabezpieczenie systemu komputerowego jest niemożliwe. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie https://www.intel.pl.

² Ostrzeżenie: zmiana częstotliwości pamięci i/lub napięcia może (i) zmniejszyć stabilność i żywotność systemu, pamięci oraz procesora; (ii) spowodować uszkodzenie procesora i innych składników systemu; (iii) spowodować zmniejszenie wydajności systemu; (iv) spowodować dodatkową emisję ciepła i inne uszkodzenia; oraz (v) wywierać wpływ na integralność danych systemu. Firma Intel nie przyjmuje odpowiedzialności za przydatność pamięci do jakiegokolwiek określonego celu, również wówczas, gdy jest ona używana ze zmienioną częstotliwością zegara i/lub napięcia. Szczegółowe dane oraz informacje na temat usług gwarancyjnych można uzyskać u producenta pamięci. Więcej informacji można uzyskać na stronie http://www.intel.pl/content/www/pl/pl/gaming/overclocking-intel-processors.html.

³ Rzeczywista liczba dostępnych linii może zależeć od modelu procesora i konfiguracji systemu. Więcej informacji na temat konkretnego modelu procesora można znaleźć w jego specyfikacji lub uzyskać od sprzedawcy systemu.

⁴ Instrukcje Intel® Advanced Vector Extensions (Intel® AVX) powstały z myślą o zapewnieniu wyższej przepustowości podczas wykonywania niektórych obliczeń stało- i zmiennoprzecinkowych. Ze względu na różne parametry energetyczne korzystanie z instrukcji AVX może spowodować, że a) niektóre części będą pracować poniżej częstotliwości znamionowej i b) niektóre części wyposażone w technologię Intel® Turbo Boost 2.0 nie osiągną żądanej bądź maksymalnej częstotliwości turbo. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od używanego sprzętu, oprogramowania i konfiguracji systemu. Więcej informacji można uzyskać od producenta systemu. * Nazwa Intel® Advanced Vector Extensions odnosi się do technologii Intel® AVX, Intel® AVX2 lub Intel® AVX-512. Więcej informacji na temat technologii Intel® Turbo Boost 2.0 znajdziesz na stronie http://www.intel.com/go/turbo.

SPECYFIKACJA:

 • Kod producenta: BX80684I58600K
 • Linia: Core i5
 • Typ gniazda: Socket 1151
 • Ilość rdzeni: 6
 • Ilość wątków: 6
 • Częstotliwość procesora [MHz]: 3600
 • Częstotliwość maksymalna Turbo [MHz]: 4300
 • TDP [W]: 95
 • Zintegrowany układ graficzny: Intel UHD Graphics 630
 • Mnożnik magistrali: x36
 • Prędkość magistrali: 8 GT/s DMI3
 • Odblokowany mnożnik: tak
 • Cache: 9 MB
 • Architektura [bit]: 64
 • Proces technologiczny [nm]: 14
 • Wersja: BOX
Gwarancja producenta :36 miesięcy
Typ procesora :Intel® Core™ i5
Częstotliwość taktowania procesora :3.60 GHz
Częstotliwość taktowania (turbo) :4.30 GHz
Pamieć cache :9 MB
Ilość rdzeni :6
Ilość wątków :6
Odblokowany mnożnik :tak
Socket :1151
Układ graficzny procesora :Intel® UHD Graphics 630
Litografia :14 nm
Maksymalny pobór mocy (TDP) :95 W
Mikroarchitektura procesora :Coffee Lake
Wersja :BOX (pudełkowa)
Załączone chłodzenie :nie

Zakupy na raty

Dzięki współpracy z Dotpay umożliwiamy naszym klientom zakupy w naszym sklepie również w formie ratalnej. Raty on-line to wygodny i bezpieczny sposób na zakupy w Internecie dla osób, które nie posiadają kart kredytowych lub nie dysponują w danym momencie środkami na zakup wybranego towaru.

Oferowana przez sklep Yalu.pl wspólnie z Dotpay procedura zakupu na raty jest:

 • komfortowa - wniosek składasz przez Internet, nie wychodząc z domu
 • szybka - minimum formalności i zbędnych dokumentów
 • bezpieczna - bezpieczeństwo gwarantuje Dotpay S.A. oraz banki, we współpracy z którymi udostępniamy płatności ratalne (Alior Bank S.A. oraz mBank S.A.)

Aby skorzystać z rat, w koszyku jako formę płatności wybierz "DotPay", a następnie przejdź do kasy i postepuj zgodnie z instrukcjami. Po przeniesieniu na stronę DotPay, z listy dostępnych kanałów płatności wybierz "usługi ratalne DotPay" (Alior Bank S.A.) lub "mRaty" (mBank S.A.) i postępuj zgodnie z kolejnymi krokami.

Poniżej, klikając w linki możesz sprawdzić przybliżone warunki finansowe oferowane przez Alior Bank S.A i mBank S.A.

Oblicz wysokość raty Oblicz wysokość raty

PROWADZISZ FIRMĘ? WEŹ LEASING!

LeaseLink - to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu Twoich zakupów w korzystny i niezwykle wygodny sposób. Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut - niezależnie od pory i dnia tygodnia (24/7). Gwarantujemy najatrakcyjniejszą ofertę dostępną w e-handlu i odbiór zakupów tak samo szybko - jakbyś płacił gotówką.

Zobacz jakie to proste:

Niezależnie czy chcesz dokonać zakupu w sklepie internetowym, telefonicznie czy w punkcie stacjonarnym - całość procedury będzie równie prosta, szybka i bezproblemowa. Oferowana przez nas usługa leasingowa oparta jest na wieloletnim doświadczeniu firmy będącej częścią polskiej grupy kapitałowej notowanej na GPW w Warszawie od kilkunastu lat specjalizującej się w finansowaniu przedsiębiorców.

Uwaga: opcja leasingu dostępna jest przy wartości zamówienia większej niż 600 zł (brutto).