Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Gra Xbox One Minecraft Explorer's Pack

Dodaj opinię

98,42 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • 44Z-00101

"

Nowe sposoby łączenia się, eksplorowania i gry!

Odkryj nowe sposoby wspólnej rozgrywki. Zawiera podstawową grę Minecraft oraz pakiet Explorers z pięcioma zestawami DLC.

Twórz. Odkrywaj. Przetrwaj.

Minecraft jest grą, w której budujesz różne rzeczy z klocków i przeżywasz niezwykłe przygody. Teraz możesz grać na niesamowitych mapach tworzonych przez graczy, grać w minigry i wiele więcej. Rusz na przygodę ze znajomymi w trybie dzielonego ekranu lub online i graj na ogromnych serwerach społeczności pełnych niesamowitej zawartości.¹ Możesz już dziś grać wspólnie na urządzeniach z systemem Windows 10, konsoli Xbox One, w rzeczywistości wirtualnej i na urządzeniach mobilnych, a wkrótce również na Nintendo Switch.²

Buduj ze znajomymi online z subskrypcją Xbox Live Gold

Granie w gry na konsoli Xbox One jest lepsze z subskrypcją Xbox Live Gold. Dołącz do największej społeczności graczy w najnowocześniejsze sieci multiplayer. Co miesiąc otrzymasz 2-4 bonusowe gry i do 50-75% zniżki na gry w sklepie.³

Nowe sposoby gry

Zyskaj dostęp do bezpłatnych aktualizacji, tysięcy map graczy, ciekawych minigier i specjalnych dodatków, za pomocą których zmienisz wygląd gry.

Świat pełen treści

Zawiera podstawową wersję gry Minecraft i pakiet Explorers, a w nim dodatki Chinese Mythology Mashup, pakiet tekstur Natural i zestawy skórek Biome Settlers, Battle and Beasts oraz Campfire Tales.

Wyrusz na wyprawę ze znajomymi

Graj ze znajomymi¹ na komórkach, urządzeniach z systemem Windows 10 lub konsolach², albo ruszcie razem na przygodę w trybie dzielonego ekranu i online.


[1] Tryb online dla wielu graczy na konsoli Xbox One wymaga subskrypcji Xbox Live Gold (sprzedawana oddzielnie).

[2] Edycja Pocket Edition dostępna na systemy iOS 8.0 i nowsze oraz Android 4.0 i nowsze. Rozgrywka między platformami wymaga aktualizacji Minecraft Better Together; gra mus być kupiona na każdej platformie. Rozgrywka między platformami pozwala połączyć graczy na komputerach z systemem Windows 10, urządzeniach z systemami Android i iOS, konsolach Xbox One i platformach VR. Wkrótce usługa będzie dostępna dla Apple TV i Nintendo Switch; gra mus być kupiona na każdej platformie.
[3] Oferta dodatkowych gier: tylko dla posiadaczy aktywnych subskrypcji Gold. Obejmuje gry Xbox One i gry Xbox 360 ze zgodnością wsteczną; http://www.xbox.com/backcompat. Aby grać w darmowe gry, uzyskane w ramach promocji, musisz mieć aktywną subskrypcję Gold. Obowiązuję ograniczenia. Oszczędności są wyliczane według ceny gry w sklepach. Wymagania i dostępne funkcje są różne w zależności od modelu konsoli; wymagane jest pobranie danych.

Wersja językowa :polska - kinowa (napisy)
Wydawca :Microsoft
Producent :Mojang
Platforma :Xbox One
Gatunek :akcji
Kategoria wiekowa :od 7 lat
Dodatkowe informacje :zawiera pakiet Explorer's z 5 zestawami DLC