Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Moduł światłowodowy dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321B

Dodaj opinię

78,40 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • TL-SM321B
  • 14 szt.

Dwukierunkowy moduł SFP, WDM, 1000Base-BX

TL-SM321B

  • Moduł dwukierunkowy SFP, WDM
  • Wsparcie technologii dwukierunkowej transmisji WDM, wykorzystanie pojedynczego włókna, oszczędność kosztów
  • Obsługa standardu Plug-and-Play
  • Możliwość instalacji w przełącznikach TP-Link z gigabitowymi slotami SFP

Zastosowanie produktu

Moduł TL-SM321B TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia firmy TP-LINK jak routery, przełączniki lub media konwertery, dystans transmisji może zwiększyć się do 10km. Urządzenie zapewnia dużą prędkość i wydajność przesyłu danych.

Gwarancja producenta :60 miesięcy
Typ urządzenia :moduł światłowodowy
Typ światłowodu :9/125um jednomodowy
Długość fali :TX: 1310nm / RX: 1550nm
Długość kabla :maks. 10 km
Zasilanie :3,3V
Standardy i protokoły :IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Prędkość transmisji :1,25Gb/s