Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Gra Xbox One Rush: A Disney Pixar Adventure

Dodaj opinię

70,02 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • GYN-00021

"

"Rush: Przygoda ze studiem Disney Pixar" zaprasza całe rodziny i graczy w każdym wieku do światów znanych z sześciu uwielbianych produkcji studia Disney Pixar pozwalając poznać je jak nigdy wcześniej. Połącz siły z bohaterami filmów "Iniemamocni", "Ratatuj", "Odlot", "Auta", "Toy Story" i "Gdzie jest Dory?" by wspólnie rozwiązywać zagadki i odkrywać tajemnice a wszystko to w zremasterowanej wersji 4K Ultra HD i HDR. Możesz współdziałać na ekranie ze swoją ulubioną postacią studia Pixar i pokonywać przeróżne wyzwania – od dynamicznych łamigłówek po prawdziwe testy zręczności i szybkości.

Zapamiętaj tę datę

Zaproś całą rodzinę do złożenia wizyty Chudemu, Zygzakowi McQueenowi i innym postacią w tej jedynej w swoim rodzaju przygodzie wytwórni Pixar.

Gra w trybie współpracy

Dołącz do postaci Pixara, które pomogą Ci w wykonaniu każdego zadania lub graj na tym samym, podzielonym ekranie w trybie współpracy ze znajomym w tym samym pokoju.

Eksploruj i odkrywaj

Podczas rozwiązywania zagadek i odnajdywania ukrytych tajemnic będą towarzyszyć Ci widoki i dźwięki każdego świata wytwórni Pixar. Spotkasz też nowych przyjaciół i odblokujesz kolejne przygody.

Wersja językowa :polska - kinowa (napisy)
Wydawca :Microsoft
Producent :Asobo Studio
Platforma :Xbox One & Windows 10
Gatunek :zręcznościowe
Kategoria wiekowa :od 7 lat
Edycja :standardowa