Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Gra Xbox One PlayerUnknown's Battlegrounds Game Preview Edition

Dodaj opinię

123,85 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • JSG-00016

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS — wersja podglądowa gry na konsole Xbox One

"

TO NIE JEST ZWYCZAJNA GRA. TO PRAWDZIWA BITWA.

Pochodząca od twórców bestsellerowego fenomenu na komputery PC gra PlayerUnknown's Battlegrounds rzuca graczy w środek zaciętej walki o przetrwanie, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu.

Zapowiedź gry: Gra jest niedokończona i trwają nad nią prace, jej cechy mogą zmienić się z upływem czasu i może nie zostać wydana jako produkt końcowy. Informacje dotyczące zapowiedzi gry znajdują się na stronie xbox.com/GamePreview. Do gry wymagane jest konto Xbox Live Gold (sprzedawane osobno).

Cechy gry:

Pole bitewne czeka na Ciebie

Skocz ze spadochronem na wielką, odległą wyspę, mając do dyspozycji tylko swój spryt i ubrania na grzbiecie. Eksploruj, zbieraj łupy i znajduj broń, a także korzystaj z pojazdów, by znajdować zapasy i uzbroić się w przygotowaniu do dynamicznej walki.

Walcz sam lub w drużynie

Ruszaj w pojedynkę lub połącz siły z innymi graczami w trakcie dynamicznej walki, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu.

Sięgnij po zwycięstwo

Chcesz się pochwalić zwycięstwem? Pokonaj każdego gracza na mapie i pozostań ostatnią osobą przy życiu.

Ulepszona dla Xbox One X

Gra PlayerUnknown’s Battlegrounds korzysta z grafiki Xbox One X Enhanced i technologii High Dynamic Range, aby wydobyć prawdziwą głębię wizualną z pola bitwy.*

Xbox Live Gold

Dołącz do bitwy w najbardziej zaawansowanej na świecie sieci multiplayer.**


* Dostępność udoskonaleń dla konsoli Xbox One X jest zależna od wydania aktualizacji zawartości. Informacje o grach znajdują się na stronie xbox.com/xonexenhanced


** Gra online w trybie wieloosobowym wymaga subskrypcji Xbox Live Gold (sprzedawanej osobno). Część zawartości może wymagać pobrania z Xbox Live (obowiązują opłaty dostawców usług internetowych).

Wersja językowa :polska - kinowa (napisy)
Wydawca :Microsoft
Producent :Bluehole
Platforma :Xbox One
Gatunek :akcji
Kategoria wiekowa :od 16 lat
Edycja :wersja podglądowa