Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Gra Xbox One Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection

Dodaj opinię

69,85 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • GYP-00021

Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection

"

Szalenie popularna seria Zoo Tycoon została całkowicie odświeżona, by wzbudzać mocniejsze wrażenia, stawiać większe wyzwania i zapewniać dobrą zabawę podczas budowy najwspanialszego na świecie zoo. Uwolnij swoją wyobraźnię w grze Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection. Wybieraj spośród niemal 200 wizualnie dopracowanych zwierząt i skorzystaj największego, niezwykle szczegółowego zbioru środowisk, a następnie buduj, zarządzaj i zajmij się utrzymaniem zoo swoich marzeń w trybie gry jednoosobowej lub nawet do czterech graczy w usłudze Xbox Live. To symulator zoo, który oczaruje fanów w każdym wieku.

Zoo Tycoon na konsolę Xbox to gra, którą łatwo rozpocząć i kontynuować. Dzięki niej zbliżysz się do zwierząt i wejdziesz w interakcje z nimi oraz całym ogrodem zoologicznym dzięki intuicyjnemu sterowaniu i ciekawym samouczkom, dzięki którym gracze w każdym wieku będą świetnie się bawić. Graj z głową! Zarówno zwierzęta, jak i goście będą reagować na Twoje decyzje i znacznie wpłyną na Twoją szansę stania się właścicielem najlepszego zoo.

Funkcje gry:

  • Poznaj z bliska prawie 200 zachwycających gatunków zwierząt w jakości 4K Ultra HD i HDR.
  • Nowe okazy fauny z Ameryki Południowej i Australii.
  • Stwórz swój wymarzony ogród zoologiczny dzięki największym i najbardziej szczegółowym typom środowisk oraz rozbudowanemu, intuicyjnemu sterowaniu stworzonemu dla miłośników Zoo Tycoon w każdym wieku.
  • To twoje zoo - zaprojektuj swój wymarzony ogród zoologiczny i zarządzaj nim: od stworzenia dróg po dostosowywanie i upiększanie wybiegów.
  • Obsługuje Xbox Play Anywhere. Graj od miejsca, w którym skończyłeś, na dowolnej konsoli Xbox One lub komputerze z Windows 10 – wszystkie twoje zapisane gry i osiągnięcia będą zawsze tam, gdzie ty.

Stwórz zoo swoich marzeń

Najobszerniejsze środowisko gry, wypełnione największą liczbą szczegółów i intuicyjne, a przy tym rozbudowane sterowanie – wszystko to z myślą o fanach Zoo Tycoon w każdym wieku.

To twoje zoo

Zaprojektuj i zarządzaj idealnym zoo, zaczynając od konstrukcji dróg element po elemencie, po dostosowywanie wybiegów dla zwierząt i dekorowanie ich. Wybór należy do ciebie.


Wersja językowa :polska - kinowa (napisy)
Wydawca :Microsoft
Producent :Blue Fang Games
Platforma :Xbox One & Windows 10
Gatunek :strategiczne
Kategoria wiekowa :od 3 lat
Edycja :standardowa