Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Gra Xbox One Disney Adventures

Dodaj opinię

67,22 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • GXN-00021

Disney Adventures

"

Poczuj magię Disneylandu jak nigdy wcześniej! Wyrusz w podróż, podczas której historie stają się rzeczywistością i spełniają się marzenia, a wszystko to bez wychodzenia z domu! Odkryj Disneyland® — od Main Street w USA po Critter Country — dołącz do Piotrusia Pana i stań do walki z Kapitanem Hakiem, przybij piątkę Myszce Miki lub uściśnij Królewnę Śnieżkę.

"Disneyland Adventures" pozwala dzieciom i fanom Disneya w każdym wieku odkryć Disneyland, cieszyć się przygodami związanymi z różnymi atrakcjami, podjąć się wymagających zadań i współdziałać z uwielbianymi postaciami z filmów Disneya w zremasterowanej jakości 4K Ultra HD i HDR".

Funkcje gry:

  • Twórz wspomnienia. Czy to twoja pierwsza, czy setna wizyta w Disneylandzie, przeżyj ponownie najlepsze chwile lub wyrusz w poszukiwaniu nowych przygód.
  • Odkryj Disneyland. Możesz wybrać przygodę związaną ze swoją ulubioną atrakcją lub zwiedzić cały park.
  • Poczuj smak zabawy na ponad 18 kultowych atrakcjach. Lataj z Piotrusiem Panem i pokonaj Kapitana Haka podczas Peter Pan's Flight albo zjeżdżaj na nartach po niesamowitych zboczach Matterhornu.
  • Poznawaj postacie. Przeżyj niezapomniane chwile ze swoimi ulubionymi bohaterami filmów Disneya – przytulaj księżniczki, zbieraj autografy i przyjmuj zadania.
  • Zbieraj i odblokowuj. Zbieraj disneyowskie przedmioty, nagrody i osiągnięcia Xbox, odkrywając nowe rejony parku i możliwości gry.
  • Graj w trybie współpracy na podzielonym ekranie. Połącz siły ze znajomym lub członkiem rodziny, by wspólnie odkrywać park, pomagać sobie nawzajem i zdobyć jak najwięcej nagród.
  • Obsługuje usługę Xbox Play Anywhere. Kontynuuj rozgrywkę na dowolnym urządzeniu Xbox One lub komputerze z systemem Windows 10 – wszystkie zapisane gry i osiągnięcia będą zawsze tam, gdzie ty.

Odkryj Disneyland Park

Niezależnie od tego, czy chcesz przeżyć przygodę z ulubioną atrakcją, czy zwiedzić cały park, gra Disneyland Adventures umożliwia grę w wybranym przez siebie tempie i pozwala na korzystanie ze swoich własnych przeżyć w Disneylandzie bez konieczności wychodzenia z domu i o dowolnej porze.

Twórz wspomnienia

Czy odkrywasz Disneyland po raz pierwszy, czy po raz setny, za każdym razem możesz ponownie przeżyć najwspanialsze wspomnienia lub wyruszyć na spotkanie nowych przygód podczas korzystania z nieprzewidywalnych atrakcji i rozrywek, które wywierają duży wpływ na marzenia fanów Disneya, niezależnie od ich wieku.

Baw się, korzystając z 18 legendarnych atrakcji

Lataj z Piotrusiem Panem i pokonaj Kapitana Haka w atrakcji „Lot Piotrusia Pana”, szusuj po zapierających dech w piersiach stokach Matterhornu, tańcz z Szalonym Kapelusznikiem w „Alicji w Krainie Czarów” i przeprowadź własny pokaz sztucznych ogni w „Zamku Śpiącej Królewny”.

Spotkaj się z postaciami

Przeżyj magiczne chwile z ulubionymi postaciami wytwórni Disneya – przytul ulubioną księżniczkę, przybij piątkę z Myszką Miki, zbierz autografy i wyrusz na misje.

Wersja językowa :polska - kinowa (napisy)
Wydawca :Microsoft
Producent :Asobo Studio
Platforma :Xbox One
Gatunek :zręcznościowe
Kategoria wiekowa :od 7 lat
Edycja :standardowa