Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Gra Xbox One Forza Motorsport 7 Standard Edition

Dodaj opinię

149,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • GYK-00023

"

PRZEJMIJ PROWADZENIE

Zanurz się w świecie sportów motorowych dzięki największej najpiękniejszej i najautentyczniejszej grze wyścigowej jaką kiedykolwiek stworzono. Ciesz się wspaniałym obrazem HDR w rozdzielczości 4K i 60 klatkami na sekundę. Zbieraj i ścigaj się w każdym z ponad 700 samochodów wliczając w to największą kolekcję Ferrari Porsche i Lamborghini jaką kiedykolwiek zebrano. Sprawdź swoje umiejętności w 30 znanych lokacjach i na 200 trasach gdzie warunki atmosferyczne zmieniają się wraz z każdym wyścigiem.

Najlepsza gra wyścigowa w rozdzielczości 4K

Ciesz się niesamowitym realizmem dzięki silnikowi ForzaTech pozwalającemu na grę z prędkością 60 klatek na sekundę i z prawdziwą rozdzielczością 4K w technologii HDR2. Zbierz ponad 700 samochodów i wystaw swoje umiejętności na próbę, ścigając się na 200 trasach w 30 znanych miejscach. Pamiętaj, że warunki na torze mogą zmieniać się z minuty na minutę.

Największy zestaw samochodów

Na niemającej sobie równych liście znajduje się ponad 700 samochodów opracowanych w technologii ForzaVista, w tym większa niż kiedykolwiek kolekcja samochodów Ferrari, Lamborghini i Porsche.

Realistyczne tory

Gracze mają do dyspozycji ponad 200 tras w 30 znanych miejscach — to więcej niż w jakiejkolwiek innej grze z serii Forza. Nawet na danym torze wyścig nigdy nie będzie przebiegał tak samo dzięki zmieniającym się warunkom.

Dynamiczne zmiany pogodowe na torze

Intensywny deszcz, powiększające się kałuże i ograniczona widoczność sprawiają, że wyścig staje się testem na odwagę i poziom umiejętności kierowcy.

Twój kierowca wyraża Ciebie

Spersonalizuj swój wygląd, korzystając z olbrzymiej kolekcji wyposażenia kierowców. Setki opcji obejmujących dekady historii wyścigów i popkultury.

Wszyscy mogą rywalizować

Forza 7, z nowymi ligami, ulepszonymi trybami oglądania, integracją z usługą Mixer i czołowymi partnerami jak Porsche, jest najlepszą grą sportową zarówno dla graczy, jak i oglądających.

Wersja językowa :polska - kinowa (napisy)
Wydawca :Microsoft
Producent :Turn 10 Studios
Platforma :Xbox One & Windows 10
Gatunek :wyścigi
Kategoria wiekowa :od 3 lat
Edycja :standardowa