Koszyk
0,00 zł

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe Brother DCP-1610WE

Dodaj opinię

506,59 zł

  • DCP1610WEAP1

DCP-1610WE

Laserowe urządzenie wielofunkcyjne skierowane do środowisk domowych i małych grup roboczych, działające w sieci bezprzewodowej i charakteryzuje się wysoką prędkością druku, niewielkimi rozmiarami oraz intuicyjną obsługą.

Monochromatyczne, laserowe urządzenie wielofunkcyjne

DCP-1610WE – laserowe urządzenie wielofunkcyjne skierowane do środowisk domowych i małych grup roboczych, działające w sieci bezprzewodowej i charakteryzuje się wysoką prędkością druku, niewielkimi rozmiarami oraz intuicyjną obsługą.

Model oferuje możliwość drukowania, kopiowania i skanowania. Urządzenie zostało wyposażone w podajnik papieru na 150 arkuszy, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego uzupełniania papieru. Dodatkowo DCP-1610WE jest kompatybilna z tonerami na 1 000 stron, które pozwalają na znacznie obniżenie kosztów eksploatacji. Kompaktowe wymiary urządzenia i niewielka waga, sprawiają, że bez problemu zmieści się ona na półce lub stanowisku pracy.

Zastosowana w urządzeniu nowoczesna technologia laserowa zapewnia wysoką jakość drukowanych dokumentów,  za niewielką cenę, a także czyni urządzenie mniej podatne na problemy związane z zacinaniem papieru. Dodatkowo wykorzystanie specjalnych wałków chroni wydruki przed zagnieceniami i zakrzywieniami. To rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest wydajne i niezawodne.

3-lata gwarancji (po rejestracji na stronie www.brother.pl)

Gwarancja producenta :24 miesiące
Funkcje urządzenia :drukarkowanie, skanowanie, kopiowanie
Interfejs :USB 2.0 | Wi-Fi
Kolor :biało-czarny
Rozdzielczość druku w czerni :2400 x 600 DPI
Rozdzielczość skanowania :1200 x 600 DPI
Rozdzielczość kopiowania :600 x 600 DPI
Format papieru :A4, A5, B5, Letter, Legal, Folio, Executive
Rodzaj drukarki :laserowa
Rodzaj druku :monochromatyczny
Wymiary :385 x 340 x 255 mm
Masa :9 kg
Zestaw zawiera :przewód zasilający | dysk oprogramowania | akcesoria | skrócona instrukcja instalacji
Dodatkowe informacje :obsługiwane iPrint&Scan