Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

ASRock H81M-DG4

Dodaj opinię

168,95 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • H81M-DG4

Cechy:

  • Supports New 4th and 4th Generation Intel® Core™ i7/i5/i3/Xeon®/Pentium®/Celeron® Processors (Socket 1150)
  • 100% All Solid Capacitor design
  • Supports Dual Channel DDR3/DDR3L 1600
  • 1 x PCIe 2.0 x16, 1 x PCIe 2.0 x1
  • Graphics Output Options : DVI-D, D-Sub
  • Realtek Gigabit LAN
  • 5.1 CH HD Audio (Realtek ALC662 Audio Codec)
  • 2 x SATA3, 2 x SATA2, 2 x USB 3.0, 8 x USB 2.0 (4 Front, 4 Rear)
  • Supports ASRock Full Spike Protection, APP Shop, FAN-Tastic Tuning, USB Key

Niektóre delikatne elementy cyfrowe na płycie głównej są wrażliwe na przepięcia, a wyższe natężenie może spowodować natychmiastową usterkę twojego systemu. ASRock Full Spike Protection zawiera różne technologie chroniące elementy płyty głównej przed uszkodzeniem przez te niespodziewane skoki napięcia.

Surge Protection

Chroni płytę główną przed nadmiernymi przepięciami z źródła zasilania.

Lightning Protection

Chip jest chroniony przed nagłymi i gwałtownymi skokami napięcia spowodowanymi piorunami.

Ochrona ESD

USB: Dodatkowe układy scalone chroniące porty USB przed wyładowaniami elektrostatycznymi.
LAN: Chroni złącze LAN przed uszkodzeniem na skutek wyładowań elektrostatycznych.
MOSFETs: Bramki MOSFET w krytycznych miejscach wykorzystują specjalną technologię do ochrony przed wyładowaniami elektrostatycznymi podczas instalacji.

ASRock APP Shop

ASRock APP Shop został zaprojektowany dla twojej wygody. Dostarczamy różne aplikacje i oprogramowanie do pobrania. Możesz z łatwością optymalizować swój system i utrzymywać aktualność swojej płyty głównej dzięki sklepowi ASRock APP Shop.

ASRock APP Shop jest oprogramowaniem typu all-in-one, które w jednym zintegrowanym interfejsie dostarcza najbardziej praktyczne aplikacje i narzędzia – unikalne oprogramowanie ASRocka oraz inne najnowsze rozwiązania.

Podwójne Wyjście Graficzne

Wyposażona w dwa typy najczęściej używanych złączy! Wyposażony w D-Sub + DVI masz więcej możliwych wyjść graficznych.

Kondensatory polimerowe

ASRock jest zdeterminowany by używać wysokiej jakości materiałów przy produkcji płyt głównych, dlatego też wszystkie zastosowane na tej płycie kondensatory wykorzystują stały elektrolit. Dzięki temu, zarówno same kondensatory, jak i płyty główne w nie wyposażone charakteryzują się zwiększoną trwałością.

PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości

Od zawsze wiadomo, że jednym z największych zabójców elektroniki jest wilgoć. Nawet jeśli płyta jest pozornie sucha, w powietrzu może znajdować się wilgoć, która po cichu i powoli zabija twoją płytę główną. Na szczęście ASRock opracował nowe PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości, które redukuje przerwy pomiędzy PCB, aby chronić płytę główną przez spięciami spowodowanymi wilgocią.

A-Tuning

A-Tuning to wielofunkcyjne oprogramowanie ASRocka z nowym interfejsem, wieloma nowymi funkcjami i ulepszonymi narzędziami, takimi jak XFast RAM i wiele więcej.

Intel® HD Graphics Built-in Visuals

Układ graficzny Intel® HD Graphics nie wymaga wykorzystania dedykowanej karty graficznej zapewniając jednocześnie wysoką wydajność miłośnikom gier komputerowych.

* Uwaga: funkcja Intel® HD Graphics Built-in Visuals jest obsługiwana tylko przez procesory ze zintegrowanym układem graficznym.

ASRock App Charger

Ładuj szybko i kiedy tylko chcesz!

Zaangażowanie firmy Apple w branżę IT i ulepszanie ich urządzeń iPhone/iPod/iPad sprawiło, że zostały one uznane za hity ostatnich lat. Warto wiedzieć, że wiele urządzeń może być ładowanych bezpośrednio z portu USB komputera, kiedy ten jest włączony. Fani Apple wiedzą, że naładowanie do pełna ich urządzeń zajmuje czasem nawet 3 godziny lub więcej!

USB Key

W świecie gdzie czas to pieniądz, nie powinniśmy tracić cennego czasu na codzienne wpisywanie loginów i haseł przy włączaniu systemu. Dlaczego w ogóle powinniśmy zapamiętywać te długie hasła? Nikt nie ma na to czasu! Wystarczy podłączyć USB Key a twój komputer zaloguje się do Windows® automatycznie!

Restart to UEFI

Technologia Fast Boot działa na tyle szybko, że uruchomienie UEFI podczas POST jest niemożliwe. Z tego też powodu ASRock stworzył technologię Restart to UEFI, która pozwala na uruchomienie UEFI automatycznie przy uruchamianiu się komputera. Funkcja została stworzona dla tych, którzy stale muszą uruchamiać UEFI.

ASRock OMG (Online Management Guard)

Ogranicz i kontroluj czas spędzany przez twoje dzieci w internecie. ASRock OMG (Online Management Guard) pozwala ograniczyć dostęp do sieci w określonych godzinach. Administrator może ustawiać początkowe i końcowe godziny dostępu do internetu przez innych użytkowników.

Interactive UEFI

Niektórzy mogą narzekać, że BIOS na starych komputerach nie jest przyjazny użytkownikom. Zgadzamy się z tym! Nigdy więcej tradycyjnego BIOSu! ASRock Interactive UEFI jest mieszanką opcji konfiguracyjnych systemu z efektami dźwiękowymi i wizualizacjami. Dzięki temu UEFI jest nie tylko bardziej intuicyjny, ale także wyróżnia się pod względem designu.

Gwarancja producenta :36 miesięcy
Socket :1150
Chipset :Intel H81
Format płyty :mATX
Karta dźwiękowa :Realtek ALC662
Karta sieciowa :Realtek GbE LAN (10/100/1000 Mbit)
Ilość banków pamięci :2x DIMM
Maksymalna pojemność pamięci :16 GB
Złącza wewnętrzne I/O :1x PCIe 2.0 x16, 1x PCIe 2.0 x1, 2x SATAII 3Gb/s, 2x SATAIII 6Gb/s, 2x USB 2.0
Złącza I/O na tylnym panelu :1x PS/2, 1x RJ-45, 1x DVI-D, 1x D-Sub, 4x USB 2.0, 2x USB 3.0, HD Audio Jack: Line in / Front Speaker / Microphone
Obsługiwane pamięci :DDR3/DDR3L 1066/1333/1600 MHz