Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Gra Xbox One Halo Wars 2: Ultimate Edition

Dodaj opinię

143,65 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • 7GS-00016

Halo Wars 2: Ultimate Edition

Strategia czasu rzeczywistego powraca w wielkim stylu do świata Halo dzięki Halo Wars 2. Poprowadź Spartan, Guźce i inne klasyczne jednostki z gry Halo w brutalnej wojnie przeciwko straszliwemu, nowemu wrogowi na największych polach bitew w historii serii Halo.

Halo Wars 2: Ultimate Edition zawiera przepustkę sezonową Halo Wars 2 oraz Halo Wars: Definitive Edition.

Poszerz swoje możliwości dzięki przepustce sezonowej Halo Wars 2. Dzięki przepustce sezonowej w ciągu najbliższych sześciu miesięcy będziesz otrzymywać aktualizacje zawierające: nowych dowódców z umiejętnościami specjalnymi, które mogą zmienić przebieg meczów w trybie wieloosobowym, nowe jednostki do wykorzystania w trybie wieloosobowym, nowe karty Najazdu do kolekcji oraz nowe misje w trybie kampanii, które rozwiną historię opowiedzianą w Halo Wars 2.

Halo Wars: Definitive Edition to ulepszona wersja klasycznej strategii czasu rzeczywistego, Halo Wars, przygotowanej z myślą o konsolach Xbox One i systemie Windows 10. Halo Wars: Definitive Edition zawiera ulepszoną grafikę, nowe osiągnięcia oraz wszystkie dodatki przygotowane z myślą o tej przełomowej strategii czasu rzeczywistego.

Halo Wars 2: Zupełnie nowa, pełna zwrotów akcji historia – Bohaterowie Halo Wars – a wraz z nimi cała galaktyka – znajdują się w ogromnym niebezpieczeństwie. Zupełnie nową historię, stanowiącą kontynuację wydarzeń z Halo 5, poznasz dzięki wypełnionym akcją misjom osadzonym na legendarnej instalacji Halo znanej jako Arka. Jako dowódca sił dysponujących olbrzymią siłą ognia stawisz czoła straszliwemu zagrożeniu, które czyha na UNSC i całą ludzkość.

Zbuduj swoją armię Halo

Buduj bazy, konstruuj pojazdy i gromadź żołnierzy. Poprowadź ich do boju w wielkich bitwach na jednej z wielu map w trybie kampanii lub w grze wieloosobowej.

Gra wieloosobowa

Zagraj ze znajomymi lub przeciwko nim albo z członkami społeczności Xbox Live w meczach 3 na 3. Pojazdy i oddziały o potężnej sile ognia, dowódcy dysponujący umiejętnościami specjalnymi oraz ekscytujące tryby rozgrywki wieloosobowej są na wyciągnięcie ręki i umożliwią ci prowadzenie wojny na jednej z wielu dostępnych map.

Najazd: Wojna Błyskawiczna

Najazd zapewni zupełnie nowe wrażenia miłośnikom Halo Wars oraz strategii czasu rzeczywistego. Najazd łączy w sobie elementy walki taktycznej oraz strategicznej gry karcianej. W Najeździe twoją armię stanowi twoja talia, dzięki której możesz zbudować kolekcję potężnych pojazdów i jednostek z gry Halo, a następnie dowodzić nimi podczas szybkich meczów sieciowych lub w trybie dla pojedynczego gracza przeciwko kolejnym falom przeciwników.


Wersja językowa :polska - kinowa (napisy)
Wydawca :Microsoft
Producent :Creative Assembly
Platforma :Xbox One
Gatunek :strategiczne
Kategoria wiekowa :od 16 lat
Dodatkowe informacje :zawiera przepustkę sezonową Halo Wars 2 oraz Halo Wars: Definitive Edition