Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Kontroler bezprzewodowy Microsoft do konsoli Xbox One (czerwony)

Dodaj opinię

242,75 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • WL3-00028

Kontroler bezprzewodowy do konsoli Xbox — czerwony

"

Poczuj większą wygodę podczas gry dzięki kontrolerowi bezprzewodowemu Xbox o nowym, bardziej opływowym kształcie i chropowatej teksturze uchwytów. Skorzystaj z programowania przycisków i dwa razy dalszemu zasięgowi. Pasują do niego dowolne słuchawki ze standardowym 3,5-milimetrowym wejściem stereo. Dzięki technologii Bluetooth® graj w swoje ulubione gry na komputerze i tablecie z systemem Windows 10.

Cechy i funkcje:

Nie graj w pojedynkę

Najlepszy kontroler na rynku jest teraz jeszcze lepszy. Dodaj ten kontroler bezprzewodowy Xbox do swojego arsenału gracza i poczuj płynność gry w trybie wieloosobowym. Graj w gry, takie jak Gears of War 4, Call of Duty, Plants vs. Zombies, Lego Game Collection, Disney Infinity 3, Minecraft i Star Wars Battlefront w trybie lokalnej kooperacji dla 2 lub 4 graczy bez konieczności podawania sobie kontrolera.

"

Uproszczony dla wygody

Nowy kontroler bezprzewodowy dla konsoli Xbox z teksturowanym uchwytem, responsywnymi drążkami i ulepszonym padem kierunkowym zapewnia niezrównany komfort.

"

Mnóstwo funkcji

Poczuj akcję na własnej skórze dzięki spustom impulsowym i korzystaj z niestandardowego mapowania przycisków.³ Możesz podłączyć dowolny kompatybilny zestaw słuchawkowy z wtyczką stereo 3,5 mm typu jack.

"

Zwiększony zasięg

W porównaniu z wcześniejszymi kontrolerami masz dwa razy większy zasięg bezprzewodowy¹, a dzięki technologii Bluetooth możesz grać w ulubione gry na komputerach i tabletach z systemem Windows 10.²

"


[1] Zasięg w porównaniu z wcześniejszymi kontrolerami po podłączeniu do konsoli Xbox One S.

[2] Mogą być wymagane aktualizacje systemu operacyjnego. Więcej informacji można znaleźć na stronie xbox.com/xboxone/controller-OS. Znak słowny Bluetooth i logo są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Bluetooth SIG, Inc.

[3] Do programowania przycisków konieczna jest aplikacja Akcesoria Xbox na konsolę Xbox One lub system Windows 10.

Gwarancja producenta :12 miesięcy
Interfejs :bezprzewodowy
Łączność :Bluetooth
Kolor :czerwony
Zasilanie :2 x AA
Ilość przycisków :13
Platforma :Xbox One & PC
Wibracje :tak
Zasięg :9 m