Koszyk
0,00 zł

Drukarka laserowa HP LaserJet Pro M102w

Dodaj opinię

296,91 zł

  • G3Q35A

Proste drukowanie. Łatwo osiągalne.

Proste wykonywanie zadań za pomocą urządzenia HP LaserJet Pro w przystępnej cenie wykorzystującego
wkłady z tonerem JetIntelligence. Drukowanie profesjonalnych dokumentów z różnych urządzeń mobilnych i oszczędność energii dzięki kompaktowej drukarce laserowej zaprojektowanej z myślą o wysokiej wydajności.

Zaprojektowane z myślą o wydajności

● Krótszy czas oczekiwania dzięki drukarce HP LaserJet Pro, która drukuje szybciej niż starszy model – maks. 22 strony na minutę.
● Wystarczy wziąć wymagane dokumenty i gotowe. Wydruk pierwszej strony w zaledwie 7,3 sekundy.
● Oszczędność energii dzięki technologiom HP Auto-On/Auto-Off i Instant-on.

Drukowanie mobilne jest bardzo łatwe dzięki drukarce HP LaserJet Pro M102w

● Drukowanie z iPhone’a® i iPada® z aplikacją AirPrint®, która automatycznie skaluje wydruki do odpowiedniego formatu papieru.
● Łatwy druk w oparciu o wiadomości poczty elektronicznej wysyłane ze smartfona, tabletu lub komputera przenośnego z wykorzystaniem usługi HP ePrint.
● Drukuj bezpośrednio z urządzeń przenośnych na drukarce Wi-Fi Direct® – bez konieczności łączenia się z siecią firmową.
● Wysyłanie zadań druku ze smartfona, tabletu lub komputera do każdej drukarki w firmie za pomocą aplikacji Google Cloud Print™ 2.0.

Jakość HP – na każdym wydruku

● Precyzyjna technologia czarnego tonera zapewnia wyrazistość tekstu, głęboką czerń i ostrość grafiki.
● Nie daj się zwieść alternatywom, które naśladują oryginalne materiały HP. Gwarancja jakości, za którą użytkownik zapłacił.
● Monitorowanie poziomów tonera za pomocą technologii wskaźników drukowania oraz tworzenie maksymalnej możliwej liczby wydruków.
● Szybka wymiana wkładów dzięki funkcji automatycznego usuwania plomb i łatwo otwieranemu opakowaniu.

Gwarancja producenta :12 miesięcy
Interfejs :USB 2.0 | Wi-Fi
Kolor :biały
Wyświetlacz :LED
Rozdzielczość druku w czerni :600 x 600 DPI
Format papieru :A4, A5, A6, B5 (JIS), pocztówki, koperty, etykiety, kartony, niestandardowy: od 76 x 127 do 216 x 356 mm
Rodzaj drukarki :laserowa
Rodzaj druku :monochromatyczny
Wymiary :364,7 x 466,6 x 332,4 mm
Masa :4,7 kg
Zestaw zawiera :przewód zasilający | kabel USB | wkład startowy HP LaserJet z czarnym tonerem | bęben światłoczuły HP LaserJet | dokumentacja drukarki i oprogramowanie na płycie CD | instrukcja instalacji
Dodatkowe informacje :HP ePrint, Google Cloud Print 2.0, Apple AirPrint™, Wi-Fi Direct, certyfikat Mopria, technologia Instant-on, HP Auto-On/Auto-Off, wkłady JetIntelligence