Koszyk
0,00 zł

Konwerter TP-Link MC220L

Dodaj opinię

94,24 zł

  • MC220L
  • 4 szt.

Media konwerter Gb, Ethernet

MC220L

  • Zgodność ze standardami IEEE 802.3ab oraz IEEE 802.3z
  • Port FX obsługuje podłączenie hot-swap
  • Zwiększenie dystansu sygnału światłowodowego do 0,55km dla połączeń wielomodowych i do 10km dla połączeń jednomodowych

Zastosowanie produktu

Media konwerter MC220L umożliwia zamianę sygnału optycznego 1000BASE-SX/LX/LH na sygnał przewodzony kablem miedzianym 1000Base-T i w odwrotnym kierunku. Pracując zgodnie ze standardami IEEE802.3ab 1000Base-T oraz IEEE802.3z 1000Base-SX/LX/LH wykorzystuje wielo lub jednomodowy kabel optyczny ze złączami LC. Urządzenie umożliwia odbiór i transmisję sygnału wielomodowego o długości fali 850nm, oraz sygnału jednomodowego o długości fali 1310nm.

Konwerter może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19" TP-LINK. Port TX posiada funkcję automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X). Na przednim panelu znajdują się wskaźniki LED informujące o stanie pracy urządzenia. Konwerter MC220L transmituje sygnał optyczny na odległość do 0,55 km wykorzystując kabel wielomodowy, oraz na odległość do 10 km wykorzystując kabel jednomodowy.

Gwarancja producenta :60 miesięcy
Typ urządzenia :media konwerter
Porty :1x RJ-45 1000M (Auto MDI/MDIX) | 1x SFP, Gb
Typ światłowodu :zgodny z użytym modułem SFP
Długość fali :w zależności od użytego modułu SFP
Zasilanie :zasilacz zewnętrzny
Standardy i protokoły :IEEE 802.3ab, 802.3z, 802.3x
Pobór prądu :maksymalnie 3,95W
Wymiary :94,5 x 73 x 27 mm
Dodatkowe informacje :zwiększenie zasięgu światłowodu wielomodowego - 0,55 km; jednomodowego - 10 km