Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Power Bank TP-Link Vivid TL-PBG6700, pojemność 6700 mAh

Dodaj opinię

90,98 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • TL-PBG6700

Ultrakompaktowy bank energii 6700mAh z serii Vivid

TL-PBG6700

  • Wyjątkowy, ultrakompaktowy bank energii
  • Akumulator LG wysokiej jakości
  • Wysoka efektywność energetyczna
  • Technologia inteligentnego ładowania TP-LINK
  • Błyskawiczne ładowanie urządzeń i niezwykle szybkie ponowne ładowania banku energii
  • Silne zabezpieczenia gwarantujące bezpieczeństwo
  • Kompatybilność z wieloma urządzeniami

Niesamowicie wydajny akumulator LG

Akumulator jest sercem banku energii. Aby zapewnić wydajność działania, banki energii z serii Vivid korzystają z akumulatorów LG. W ten sposób gwarantują dłuższy czas pracy urządzenia. Dzięki zastosowaniu w bankach energii z serii Vivid mocnych akumulatorów LG, proces wyczerpywania się baterii jest znacznie wolniejszy, a czas działania banku niezmiennie długi. Oryginalna pojemność banku utrzymuje się aż do 500 pełnych cykli ładowań. Nawet w niskich temperaturach wydajność urządzenia będzie bardzo wysoka. Skoncentrowana wydajność banków energii z serii Vivid sprawia, że mają one o 30% więcej mocy pomimo swoich niewielkich rozmiarów. Dodatkowo, użytkowanie jest bardzo bezpieczne, a tego inne banki energii, korzystające z akumulatorów wielokrotnego użytku lub nieodpowiednich dla danego urządzenia, nie są w stanie zagwarantować.

Wysoka efektywność energetyczna

Dzięki zastosowaniu zespołów obwodów elektrycznych światowej klasy oraz zaawansowanym technologiom, utrata energii podczas ładowania została ograniczona do minimum bez uszczerbku dla wydajności urządzenia. W ten sposób TL-PBG6700 może w pełni ładować większość urządzeń wielokrotnie.

Bo liczy się szybkość

Wiemy, że twój czas jest bardzo cenny, dlatego krótszy czas ładowania będzie z pewnością dużym ułatwieniem. Z tego powodu zastosowaliśmy technologię inteligentnego ładowania TP-LINK oraz zwiększyliśmy moc wejściową do 5V/2,4A, co sprawia, że TL-PBG6700 jest w stanie ładować urządzenia do 65% szybciej, zaoszczędzając do 40% twojego czasu. Bateria iPhone'a 6s Plus jest już w pełni naładowana po 150 minutach przy zastosowaniu banku energii TL-PG15600, natomiast oryginalnemu zasilaczowi Apple zajmuje to 250 minut.

1,8 razy szybsze ładowanie

TL-PBG6700 ma moc wejściową 5V/2,4A, dlatego wystarczy już 2,4 godziny, aby akumulator był ponownie w pełni wydajny. Inne banki energii o pojemności 6700mAh i mocy wejściowej 5V/1A potrzebują natomiast aż 4,5 godziny.*

* Konieczne jest źródło energii o mocy wejściowej 5V/2.4A. Dokładne wartości mogą się różnić od zaprezentowanych, w zalezności od aktualnych warunków ładowania.

Wygląd, który pokochasz - sprawdzi się w każdej sytuacji

Ten lekki i kompaktowy bank energii, obudowany miękką powłoką polimerową z czarno-złotymi wykończeniami, dopasuje się do każdej dłoni i do każdego stylu.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nigdy nie idziemy na kompromis. Banki energii z serii Vivid wykorzystują najnowsze zabezpieczenia, aby uchronić twoje urządzenia przed zwarciami, przepięciami, przetężeniami elektrycznymi, nadmiernymi ładowaniami i rozładowywaniami, a także przed przegrzaniem.

Kompatybilność z wieloma urządzeniami

Bank energii zgodny jest z urządzeniami smart, obsługującymi systemy iOS, Android, Windows oraz z większością urządzeń zasilanych poprzez USB. TL-PBG6700 naładuje zarówno urządzenia z bateriami o dużej mocy, takie jak tablety, jak i drobny sprzęt, taki jak przenośne urządzenia smart.

Gwarancja producenta :24 miesiące
Przyciski :przycisk wskazujący poziom mocy
Interfejs :1x USB 2.0 | 1x micro USB
Kolor :czarny
Pojemność nominalna :6700 mAh
Porty wejścia :micro USB 5V/2,4A
Porty wyjścia :1x USB 5V/2,4A
Wymiary :44,9 x 24,9 x 97 mm
Masa :140 g
Zestaw zawiera :kabel micro USB | instrukcja użytkownika
Dodatkowe informacje :czterostopniowy wskaźnik poziomu naładowania baterii