Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe Canon PIXMA MG3650 (czarne)

Dodaj opinię

208,08 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • 0515C006AA

PIXMA MG3650

Korzystając z tego kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego Wi-Fi, można łączyć się bez problemu z urządzeniami inteligentnymi. Korzystaj z szybkiego drukowania, kopiowania i skanowania w wysokiej jakości dzięki funkcji drukowania dwustronnego i opcjonalnym kasetom z atramentem XL.

Najważniejsze cechy:

  • Tworzenie i drukowanie atrakcyjnych zdjęć bez obramowania
  • Drukowanie z i skanowanie do smartfona lub tabletu
  • Łatwe łączenie się z pamięcią masową w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link
  • Więcej wydruków za tyle samo dzięki kasetom z atramentem XL
  • Zabawa w tworzenie własnych kart okolicznościowych

Cechy szczegółowe:

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon PIXMA MG3650

Łączenie się, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób dzięki urządzeniu wielofunkcyjnemu Wi-Fi, które zapewnia szybkie, wysokiej jakości wydruki bez obramowania

Dzięki systemowi kaset FINE firmy Canon i maks. rozdzielczości druku na poziomie 4800 dpi można drukować bez problemu niesamowite zdjęcia bez obramowania, zawierające mnóstwo szczegółów, i profesjonalne dokumenty z wyraźnym tekstem. Dzięki szybkości drukowania na poziomie 9,9 obrazu/min (mono) i 5,7 obrazu/min (kolor) wg standardu ESAT ISO druk zdjęcia 10 x 15 cm bez obramowania zajmuje około 44 s.

Bezproblemowe drukowanie i skanowanie za pomocą urządzeń inteligentnych i aplikacji Canon PRINT – dzięki trybowi punktu dostępu nie jest potrzebne połączenie internetowe

Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT, aby zacząć drukować i skanować za pomocą smartfona lub tabletu i mieć bezpośredni dostęp do usług w chmurze. Tryb punktu dostępu pozwala tworzyć sieć bezprzewodową w trybie ad hoc, dzięki czemu można drukować i skanować bez potrzeby łączenia się z siecią Wi-Fi czy korzystania z Internetu.

Poznaj twórczą swobodę drukowania i skanowania w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link

Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link pozwala w kilka sekund drukować zdjęcia z serwisu Facebook, Instagram i internetowych albumów fotograficznych, drukować i skanować dokumenty w usługach w chmurze, takich jak GoogleDrive, OneDrive i Dropbox, a nawet załączać i wysyłać zeskanowane pliki i obrazy pocztą e-mail — wszystko bez użycia komputera*.

Więcej wydruków za tyle samo dzięki opcjonalnym kasetom z atramentem XL i automatycznemu dwustronnemu drukowaniu dokumentów

Minimalna ilość odpadów i maksymalna oszczędność. Korzystanie z opcjonalnych kaset z atramentem XL umożliwia drukowanie większej liczby stron, a automatyczne drukowanie dwustronne pozwala oszczędzać papier, co przekłada się na obniżenie kosztów nawet o 50%.

Zabawa w tworzenie spersonalizowanych kart okolicznościowych, kalendarzy i innych materiałów dzięki usłudze Easy-Photo Print+

Usługa Easy-Photo Print+ umożliwia atrakcyjne, twórcze eksperymenty. Za pomocą tej usługi internetowej można łatwo projektować i drukować karty okolicznościowe, kolaże fotograficzne i wiele innych pozycji, używając własnych zdjęć z tabletu, komputera lub usługi w chmurze.

SPECYFIKACJA:

Drukarki Wi-Fi PIXMA z funkcją AirPrint i Android

Wystarczy podłączyć drukarkę PIXMA z łącznością bezprzewodową do smartfonu lub tabletu z systemem Android lub firmy Apple, aby korzystać z funkcji bezprzewodowego drukowania i skanowania z dowolnego miejsca w domu lub małym biurze. Drukarkę PIXMA z łącznością Wi-Fi można udostępniać w domu lub w biurze, łącząc się z wieloma komputerami i urządzeniami inteligentnymi.

Drukowanie ze smartfonów i tabletów nigdy nie było tak łatwe – wszystko dzięki bezpłatnej aplikacji Canon PRINT, a także drukarkom obsługującym wtyczki do drukowania dla funkcji AirPrint firmy Apple i systemu Android.

Drukowanie w chmurze i Cloud print PIXMA

Swoboda drukowania bezpośrednio z Internetu dzięki drukarkom z obsługą chmury. Drukarki z rozszerzoną obsługą funkcji PIXMA Cloud Link umożliwiają wyświetlanie i drukowanie treści dostępnych w Internecie z poziomu wyświetlacza drukarki lub zdalnie, przy użyciu urządzenia mobilnego z aplikacją Canon PRINT.

PIXMA Cloud Link

Drukowanie i skanowanie w chmurze przy użyciu serwisów przechowywania danych

Drukuj dokumenty z poziomu usług przechowywania danych w trybie online, takich jak Dropbox, Google Drive i inne. Bezpośrednio z poziomu chmury można drukować obrazy JPG, pliki PDF oraz pliki programów Word, Excel i PowerPoint. Można skanować i przesyłać pliki do usług chmury, a nawet wysyłać je jako wiadomości e-mail bezpośrednio z ekranu drukarki.

Drukowanie w chmurze z serwisów społecznościowych

Drukuj ulubione zdjęcia z serwisów Instagram, Facebook i Twitter. Wybierz obraz, który chcesz wydrukować, z poziomu wyświetlacza drukarki PIXMA lub aplikacji mobilnej, aby uzyskać doskonały wydruk w kilka sekund. Możesz nawet wydrukować go razem z towarzyszącą mu wiadomością.

Drukowanie w chmurze z internetowych albumów ze zdjęciami

Łatwe przeglądanie i drukowanie wysokiej jakości zdjęć z internetowych albumów w serwisach CANON iMAGE GATEWAY, Flickr, Photobucket i Picasa z poziomu wyświetlacza PIXMA lub aplikacji mobilnej.

Drukowanie w chmurze z serwisów PIXMA

Drukuj i twórz profesjonalne kartki pocztowe, kalendarze i wspaniałe wycinanki 3D, wykorzystując treści z serwisu Creative Park lub ekskluzywnego CREATIVE PARK PREMIUM firmy Canon. Możesz wydrukować przydatne szablony z chmury PIXMA.


* Funkcje skanowania do chmury i do wiadomości e-mail są dostępne tylko w przypadku używania oryginalnych atramentów firmy Canon.

Gwarancja producenta :12 miesięcy
Funkcje urządzenia :drukarkowanie, skanowanie, kopiowanie
Interfejs :USB 2.0 | Wi-Fi
Kolor :czarny
Rozdzielczość druku w kolorze :4800 x 1200 DPI
Rozdzielczość skanowania :2400 x 1200 DPI
Format papieru :A4, A5, B5, Letter, Legal, koperty (DL, COM10), 10 x 15 cm, 13 x 18 cm, 20 x 25 cm
Rodzaj drukarki :atramentowa
Rodzaj druku :kolorowy
Wymiary :449 x 304 x 152 mm
Zestaw zawiera :kabel zasilający | kasety FINE | instalacyjny dysk CD-ROM | oprogramowanie | instrukcja obsługi
Dodatkowe informacje :Apple AirPrint, PictBridge, Google Cloud Print, PIXMA Cloud Link, certyfikat Mopria (Android)