Koszyk
0,00 zł

Notebook LENOVO ThinkPad E460 14.1" (20EUS00800)

Dodaj opinię

3 355,35 zł

  • 20EUS00800

Windows 10 Pro

Windows 10 to system, który znasz, z szeregiem znakomitych usprawnień, które pokochasz. Technologie takie jak InstantGo* pozwalają szybko uruchamiać oraz wznawiać jego pracę, a wszystko działa płynnie. Urządzenia z systemem Windows 10 posiadają teraz funkcję automatycznego oszczędzania energii, co pozwala na dłuższą pracę i dynamiczniejszą zabawę. Dla całkowitej pewności Windows 10 aktualizuje się na bieżąco i oferuje więcej wbudowanych zabezpieczeń, które zapewniają lepszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. *Zależne od konfiguracji sprzętowej.

Technologia Lenovo OneLink

Wykorzystaj zasilanie laptopa! Technologia OneLink to unikalny interfejs, który ułatwia podłączanie laptopa dzięki użyciu jednego kabla oraz stacji dokującej ThinkPad OneLink. Stacja OneLink zapewnia dedykowane złącze wideo, porty USB 3.0, gniazdo sieci Gigabit Ethernet oraz złącza audio – wszystko w trakcie ładowania.

Długi czas pracy na baterii

Możesz pracować niemal przez cały dzień, do 9 godzin nieprzerwanej pracy, nie sięgając po ładowarkę.

Zintegrowana kamera 720p HD oraz dwukanałowy mikrofon z funkcją redukcji szumów

Niezrównana jakość konferencji internetowych na Twoim laptopie – szerokokątna kamera HD o rozdzielczości 720p z opcją śledzenia twarzy, która sprawdzi się nawet przy słabym oświetleniu; dwukanałowy mikrofon z funkcją redukcji szumów zapewniające prowadzenie krystalicznie czystych rozmów oraz konferencji w trybie VOIP; dogodnie rozmieszczone klawisze multimedialne zapewniające szybki i łatwy dostęp do elementów sterujących mikrofonem, głośnikami i kamerą.

Głośniki z technologią Dolby® Advanced Audio™

Szereg technologii audio pozwala na uzyskanie czystego i wyrazistego dźwięku przestrzennego z wbudowanych głośników stereo. Rozwiązania te poprawiają jakość dźwięku w zastosowaniach VoIP, zwiększają maksymalne natężenie dźwięku bez powodowania zakłóceń oraz poprawiają klarowność dialogów w filmach.

Karta graficzna 

Zintegrowany układ graficzny Intel HD Graphics, posiada dodatkowe pokłady mocy, przydatne podczas edycji zdjęć czy oglądania filmów.

Nagłośnienie klasy premium

Wysokiej klasy głośniki stworzone przez JBL® oferują czysty i wyrazisty dźwięk przestrzenny. Zapewniają wyższą jakość dźwięku i głośność maksymalną bez zakłóceń oraz poprawiają klarowność dialogów w filmach.

Wysoki transfer danych

Interfejs USB 3.0 SuperSpeed zapewnia do 10 razy szybszy transfer między Twoim laptopem a pozostałymi urządzeniami. Pozwala to na błyskawiczne kopiowanie dużych plików multimedialnych oraz bezproblemowe łączenie urządzeń peryferyjnych, zapewniających funkcje audio i wideo.

Znakomita klawiatura z nowym touchpadem

Odporna na zalania, ergonomiczna klawiatura stosowana w legendarnej serii ThinkPad znana jest z pełnego zestawu klawiszy, doskonałego komfortu pracy oraz manipulatora TrackPoint®. Klawiatura dostosowana jest do systemu Windows i zapewnia wygodne przyciski multimedialne, wskaźniki stanu LED, możliwość blokady klawiszy funkcyjnych oraz natychmiastowy dostęp do otwartych aplikacji. Dodatkowo wyposażona jest w duży touchpad nowej generacji o podwyższonej trwałości. Posiada też trzy przyciski pomocne przy korzystaniu z wbudowanego manipulatora Trackpoint. Jej ulepszone podświetlenie zapewnia wygodną pracę przy słabym oświetleniu.

Dodatkowe zabezpieczenie

 Czytnik linii papilarnych sprawia, że Twoje dane i sprzęt są bezpieczne.

Gwarancja producenta : 12 miesięcy
Model : ThinkPad
Typ procesora : Intel® Core™ i3
Procesor : Intel® Core™ i3-6100U (3M Cache, 2.30 GHz)
System Operacyjny : Windows® 7 Pro / Windows® 10 Pro
Pamięć operacyjna (RAM) : 4 GB
Dysk twardy : 500 GB
Karta graficzna : Intel® HD Graphics
Napęd : Brak
Peryferia : Bluetooth | wbudowana kamera | czytnik linii papilarnych
Przekątna ekranu : 14.1"
Rozdzielczość : 1366 x 768
Sieć : LAN 10/100/1000Mbps | Wi-Fi 802.11 b/g/n
Porty : 1x RJ-45 | 3x USB 3.0 | 1x HDMI | 1x złącze replikatora portów | czytnik kart pamięci
Audio : wbudowany mikrofon | wbudowane głośniki stereo | gniazdo audio typu combo (słuchawki i mikrofon)
Wymiary : 339 x 239 x 21,8~22,9 mm
Waga : 1,9 kg

PROWADZISZ FIRMĘ? WEŹ LEASING!

LeaseLink - to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu Twoich zakupów w korzystny i niezwykle wygodny sposób. Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut - niezależnie od pory i dnia tygodnia (24/7). Gwarantujemy najatrakcyjniejszą ofertę dostępną w e-handlu i odbiór zakupów tak samo szybko - jakbyś płacił gotówką.

Zobacz jakie to proste:

Niezależnie czy chcesz dokonać zakupu w sklepie internetowym, telefonicznie czy w punkcie stacjonarnym - całość procedury będzie równie prosta, szybka i bezproblemowa. Oferowana przez nas usługa leasingowa oparta jest na wieloletnim doświadczeniu firmy będącej częścią polskiej grupy kapitałowej notowanej na GPW w Warszawie od kilkunastu lat specjalizującej się w finansowaniu przedsiębiorców.

Uwaga: opcja leasingu dostępna jest przy wartości zamówienia większej niż 600 zł (brutto).