Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Słuchawki douszne OPPO Enco Air3 (białe)

Dodaj opinię

229,95 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • 6932169322164
  • 30 szt.

OPPO Enco Air3

Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne. Pokrywa otwiera się pod kątem 110°, a każda słuchawka, ważąca zaledwie 3,7 g, wysuwa się bez wysiłku. Małe i wygodne, pasują do uszu. Algorytm OPPO Alive Audio. Zapewnia rozległą scenę dźwiękową. Dźwięki dochodzą ze wszystkich kierunków, nadając muzyce i filmom trójwymiarowość. Cyfrowy procesor sygnałowy HiFi 5 DSP oferuje 25 razy więcej mocy obliczeniowej dla dokładniejszej wydajności. 13,4 mm membrana z kompozytu polimerowego zapewnia delikatne wysokie tony i pełne średnie pasmo. Potężne, flagowe magnesy neodymowe N48 i 1,9-metrowe cewki ze stopu miedzi i aluminium zapewniają wyjątkową wrażliwość na dynamikę muzyki. Wnęka akustyczna została przeprojektowana, a średnica kanału basowego podwojona, aby zapewnić bogaty, teksturowany bas.

Nowa generacja Bluetooth® 5.3

Wyjdź poza Bluetooth® 5.2 i odkryj niską latencję, wydajność energetyczną i lepszą stabilność połączenia Bluetooth® 5.3. Obsługa połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie. Wstrzymaj lub wycisz utwór lub wideo na jednym urządzeniu, a następnie naciśnij przycisk odtwarzania na drugim, a słuchawki douszne przełączą się automatycznie. Nie ma potrzeby kupowania drugiej pary słuchawek i ręcznego przełączania się między urządzeniami. Przełącz się na tryb gamingowy i natychmiast usłysz odgłosy z pola bitwy. Gdy jesteś zanurzony w grze, możesz skupić całą swoją energię na zwycięstwie.

Czas pracy baterii

Słuchawki oferują do 6 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu i do 25 godzin z etui ładującym. Umieść słuchawki z powrotem w etui ładującym, aby rozpocząć szybkie ładowanie.

Udoskonalone sterowanie dotykowe

Nowo zaprojektowana, łatwa w użyciu przestrzeń dotykowa. Możesz dzięki niej odbierać połączenia, zmieniać utwory i regulować głośność. Aby zrobić selfie, po prostu dwukrotnie dotknij słuchawki. Robienie zdjęć jest takie proste!

Google Fast Pair

Za jednym dotknięciem OPPO Enco Air3 umożliwia szybkie i łatwe połączenie Bluetooth® z urządzeniami z systemem Android podczas pierwszego parowania.

Odporność na kurz i wodę

OPPO Enco Air3 posiada certyfikat ochrony przed pyłem i wodą IP54. Ciesz się muzyką, bez strachu przed zamoczeniem.

Gwarancja producenta :24 miesiące
Kolor :biały
Komunikacja :bezprzewodowa
Rodzaj transmisji :Bluetooth
Konstrukcja :douszne
Podświetlenie :nie
Zakres częstotliwości :20 Hz 20 kHz
Czułość :125 db 3 db
Mikrofon :tak
Czułość mikrofonu :38 dB
Średnica przetwornika :13,4 mm
Zasilanie :akumulator litowojonowy
Wtyczka :USB TypeC
Wibracje :nie
Akumulator (czas pracy) :do 6 godzin słuchawka przy poziomie głośności 50 do 25 godzin z etui ładującym przy głośności 50
Czas ładowania :1,2h słuchawki 2h słuchawki z etui ładującym
Masa :37,4 g etui i słuchawki 3,75 g jedna słuchawka
Dodatkowe informacje :Stopień ochrony IP54