Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Czujnik temperatury i wilgotności Smart TP-Link Tapo T310 (biały) OUTLET

Dodaj opinię

79,62 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • Tapo T310

Uwaga: Towar nowy, sprawny, kompletny, zwrot konsumencki 14 dniowy, uszkodzone i otwarte opakowanie, może posiadać rysy, pełna gwarancja producenta

TP-Link Tapo T310

Wilgoć i temperatura mogą wpływać na Twoje zdrowie i komfort. Monitoruj temperaturę i wilgotność pokoju w czasie rzeczywistym, korzystając z aplikacji Tapo. Wbudowany czujnik szwajcarskiej produkcji charakteryzuje się dokładnością do ±3% wilgotności względnej (RH) i ±0,3°C / 0,54°F. Urządzenie uzyskuje i aktualizuje dane co 2 sekundy, dzięki czemu masz dostęp do precyzyjnych i aktualnych informacji. Hub Tapo jest wymagany do funkcji smart, takich jak, automatyzacja domu, powiadomienia i wielu więcej.

Natychmiastowe alerty w aplikacji

Otrzymuj natychmiastowe alerty na swój telefon, gdy zmieniające się warunki wykroczą poza ustalone zakresy temperatury i wilgotności. Reaguj na nagłe zmiany stanu powietrza, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Maksymalny komfort i oszczędność energii

Czujnik automatycznie włącza i wyłącza odbiorniki podłączone do urządzeń Tapo, takie jak grzejniki, wentylatory, nawilżacze, które dostosowują poziom komfortu w pokoju. Dodatkowo pomaga Ci zaoszczędzić na rachunkach za energię.

Przechowywanie danych i bezpłatny eksport

Poznaj środowisko swojego domu, dzięki 2 latom rejestrowania i przechowywania danych. Wyeksportuj wszystkie dane do pliku CSV i wyślij na adres email, aby w dowolnym momencie można było je przejrzeć.

Długotrwałe działanie

W oparciu o niskomocową technologię bezprzewodową, Tapo T310 może działać do 2 lat na jednej wymiennej, guzikowej baterii CR2450

Uniwersalne zastosowanie, wszechstronny montaż

Mała i stylowa obudowa urządzenia zmieści się w każdym miejscu. Zawieś czujnik na smyczy, zamontuj na ścianie korzystając z taśmy dwustronnej, lub do metalowej powierzchwi za pomocą magnesu (wszystkie zestawy w komplecie).

Wszystko w jednej aplikacji

Doświadcz następnego poziomu Smart Home wraz z całą linią produktów Tapo obsługiwanych wewnątrz jednej aplikacji. Twórz bezpieczną, wygodną i komfortową przestrzeń życiową dla siebie i Twoich najbliższych.

Gwarancja producenta :24 miesiące
Sieć :868 / 922 MHz
Kolor :biały
Zasilanie :bateria CR2450
Temperatura pracy :-20°C do 60°C
Dopuszczalna wilgotność :0% ~ 99% RH
Wymiary :46 x 46 x 12,3 mm
Zestaw zawiera :bateria CR2450, smycz, środki klejące 3M, magnes samoprzylebny, Narzędzie do otwierania obudowy, instrukcja szybkiej instalacji
Dodatkowe informacje :Konieczność użycia Huba Tapo | Dioda LED | Dokładność pomiaru temperatury: ±0.3°C /±0.54°F | Dokładność pomiaru wilgotności: ±3%RH | Odświeżanie danych: 2s