Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Dysk zewnętrzny Toshiba Canvio Basic 1TB

Dodaj opinię

219,14 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • HDTB310EK3AA

Dysk CANVIO BASICS 1TB

PROSTA W OBSŁUDZE, SUPERSZYBKA PAMIĘĆ MASOWA

Toshiba Canvio Basics to dysk przenośny stworzony z myślą o wymagających użytkownikach. Elegancka, stylowa obudowa, oprócz nieprzeciętnego designu posiada właściwości ochronne. Dysk posiada także wewnętrzny czujnik wstrząsów, chroniący przechowywane informacje. Mimo niewielkich rozmiarów model cechuje się pojemnością 1000 GB, pozwala to z łatwością przenieść setki zdjęć czy filmy w rozdzielczości Full HD. Atutem modelu jest szybki port USB 3.0, duży bufor pamięci cache oraz wsparcie standardu Plug and Play, który pozwoli zapomnieć o problemach z kompatybilnością, długą instalacją odpowiednich sterowników czy oprogramowania. Po podłączeniu dysku do jednostki PC lub laptopa, następuje automatyczna instalacja komponentu, który po chwili staje się gotów do użycia.

SZYBKI TRANSFER

Dzięki technologii USB 3.0 te przenośne dyski twarde są znacznie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, ale nadal zgodne z technologią USB 2.0. A podczas porządkowania plików szybkość transferu naprawdę ma znaczenie.

"

PLUG-AND-PLAY — WYSTARCZY PODŁĄCZYĆ

Wystarczy podłączyć kabel. Dyski są gotowe do użytku w połączeniu z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików między komputerem a dyskiem.

"

KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA

Pojemna pamięć masowa w poręcznej, niewielkiej obudowie w klasycznym kolorze matowej czerni. Dysk twardy Canvio Basics, dostępny w wersji o pojemności 1 TB, jest doskonałym rozwiązaniem do przechowywania danych, muzyki i zdjęć. Wewnętrzny czujnik wstrząsów i technologia parkowania głowicy sprawiają, że dyski te zapewniają danym idealną ochronę — dokądkolwiek się udasz.

"

Gwarancja producenta :24 miesiące
Typ dysku :HDD - zewnętrzny
Pojemność :1 TB
Format dysku :2.5"
Interfejs :USB 3.0
Maksymalna przepustowość :5096 Mb/s
Wymiary :119 x 79 x 15 mm
Masa :230 g