Sprawdź ofertę laptopów dla nauczyciela
Koszyk
0,00 zł

Procesor Intel® Core™ i3-10100F (6M Cache, 3.60 GHz)

Dodaj opinię

271,26 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • BX8070110100F

Procesor Intel® Core™ i3-10100F

Procesor Intel Core i3-10100F dziesiątej generacji zapewniają znacznie wyższą wydajność, która przekłada się na wzrost produktywności i fantastyczną rozrywkę, oferując częstotliwość do 4,3 GHz, 4 rdzeni i 8 wątków. Wbudowane inteligentne funkcje wydajności uczą się i przystosowują do nawyków użytkownika oraz dynamicznie kierują moc, tam gdzie jest najbardziej potrzebna.

Więcej możliwości

Procesory Intel® Core™ dziesiątej generacji po raz pierwszy wprowadzają sztuczną inteligencję (SI) na szeroką skalę do komputerów. Około 2,5-krotnie większa wydajność algorytmów sztucznej inteligencji, blisko 2-krotnie większa wydajność grafiki, niemal 3-krotnie większa szybkość komunikacji bezprzewodowej z technologią Intel® Wi-Fi 6 (Gig+) i najszybszym oraz najbardziej uniwersalnym portem dostępnym dzięki technologii Thunderbolt™ 3 zapewniają nowy poziom integracji z komputerami PC teraz i w przyszłości.

Rozrywka klasy premium

Nowa architektura grafiki pozwala uzyskać wyjątkowo realistyczne doznania wizualne, takie jak wideo 4K HDR i gry w rozdzielczości 1080p. Czterokrotnie wyższa liczba pikseli na ekranie w porównaniu z formatem HD przekłada się na wyraźny, realistyczny obraz, zaawansowane cieniowanie i dużą liczbą klatek na sekundę – można praktycznie zapomnieć o zacinaniu się, buforowaniu i opóźnieniach. Komputer jest również gotowy do obsługi nowych, rewolucyjnych funkcji.

Gwarancja producenta :36 miesięcy
Typ procesora :Intel® Core™ i3
Częstotliwość taktowania procesora :3.60 GHz
Częstotliwość taktowania (turbo) :4.30 GHz
Pamieć cache :6 MB
Ilość rdzeni :4
Ilość wątków :8
Odblokowany mnożnik :nie
Socket :1200
Układ graficzny procesora :brak
Litografia :14 nm
Maksymalny pobór mocy (TDP) :65 W
Mikroarchitektura procesora :Comet Lake
Wersja :BOX (pudełkowa)
Załączone chłodzenie :tak