Koszyk
0,00 zł

Wzmacniacz sygnału TP-Link TL-WA830RE

Dodaj opinię

117,53 zł

  • TL-WA830RE

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego, 300Mb/s, standard N

TL-WA830RE

  • Prędkość transmisji danych do 300Mb/s zapewnia płynne transmisje strumieniowe wideo w jakości HD i muzyki oraz korzystanie z gier online
  • Dwie anteny MIMO zwiększają dotychczasowy zasięg sieci bezprzewodowej i eliminują "martwe strefy"
  • Łatwe zwiększanie zasięgu bezprzewodowej za pomocą przycisku Range Extender
  • Zgodność ze wszystkimi urządzeniami działającymi w standardach 802.11b/g/n
  • Program Easy Setup Assistant ułatwia skonfigurowanie połączenia w zaledwie kilka minut

Zastosowanie produktu

Wzmacniacz sygnału bezprzewodowego TP-LINK TL-WA830RE, standard N przeznaczony jest do zwiększenia zasięgu i siły sygnału istniejącej sieci bezprzewodowej w celu wyeliminowania martwych stref. Dzięki bezprzewodowemu standardowi N, skutecznym zabezpieczeniom i dużej kompatybilności, TL-WA830RE umożliwia bezpieczne i szybkie rozszerzenie zasięgu dotychczasowej sieci bezprzewodowej, zapewniając możliwość komfortowego korzystania z Internetu na takich powierzchniach, jak domy, hotele lub niewielkie biura, bez kłopotów z zasięgiem.

Transmisja bezprzewodowa w standardzie N - wysoka prędkość i zasięg

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii MIMO zgodnej ze standardem IEEE 802.11n, urządzenie jednocześnie nadaje i odbiera sygnał za pomocą dwóch anten, co ogranicza zakłócenia sygnału przy transmisjach na duże odległości lub spowodowanych przez fizyczne przeszkody. Umożliwia to znaczne zwiększenie wydajności sieci bezprzewodowych, również w budynkach skonstruowanych ze stali i betonu. Dzięki temu możesz nawiązać połączenie na odległości dalsze niż z użyciem urządzeń działających w poprzednim standardzie, 11g.

Zwiększenie zasięgu sieci bezprzewodowej

TL-WA830RE w domyślnym trybie "Range Extender" funkcjonuje jako "stacja przekaźnikowa", przekazując sygnał sieci bezprzewodowej na dalsze odległości, tam gdzie nie był on dotychczas dostępny. Dzięki nowoczesnej technologii bezprzewodowej w standardzie N umożliwia on ominięcie przeszkód i zwiększenie jakości transmisji bezprzewodowej, zapewniając podobną niezawodność jak przy połączeniach kablowych. Ponadto TL-WA830RE może pracować w konwencjonalnym trybie AP, łącząc się z Internetem przez modem kablowy/ADSL i umożliwiając dostęp do Internetu urządzeniom bezprzewodowym.

Połączenie aktywowane jednym przyciskiem

Urządzenie TL-WA730RE umożliwia użytkownikom zestawienie bezprzewodowego połączenia z zabezpieczoną lub niezabezpieczoną siecią poprzez naciśnięcie przycisku "Range Extender".

Pełna zgodność z urządzeniami o standardach 802.11b/g/n

Wzmacniacz sygnału TL-WA830RE jest w pełni zgodny ze wszystkimi urządzeniami działającymi w standardach IEEE 802.11b/g/n, w tym także z routerami, punktami dostępowymi i kartami sieciowymi. Nie tylko zwiększa wydajność urządzeń działających w standardzie 802.11n, ale zapewnia maksymalne osiągi przy połączeniach z urządzeniami o standardach 802.11b/g. Dzięki temu możesz używać wszystkich obecnie posiadanych urządzeń bezprzewodowych nie ponosząc kosztów ich wymiany lub zwiększyć wydajność swojej sieci bezprzewodowej do standardu N.

Szyfrowanie WPA / WPA2 - zaawansowana ochrona sieci

Szyfrowanie WEP nie stanowi już najlepszej ochrony połączeń Wi-Fi przed atakami z poza sieci. Urządzenie TL-WA830RE obsługuje stworzony przez WI-FI Alliance standard szyfrowania WPA/WPA2 (w wersjach Personal oraz Enterprise) chroniąc sieć przed zagrożeniami z zewnątrz.

Gwarancja producenta :36 miesięcy
Typ urządzenia :wzmacniacz sygnału bezprzewodowego
Porty :1x RJ-45 10/100Mb/s Ethernet
Przyciski :Przycisk RE (Range Extender) | Przycisk Reset | Wyłącznik
Zasilanie :9V/0,6A
Antena :2 x 5dBi, odłączalne, dookólne (RP-SMA)
Standardy bezprzewodowe :IEEE 802.11b/g/n
Szyfrowanie i zabezpieczenia :WEP 64/128/152, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK
Prędkość transmisji :do 300Mb/s
Częstotliwość pracy :2,4 GHz
Pobór prądu :3W
Wymiary :181,5 x 125,7 x 36,2 mm
Zestaw zawiera :zasilacz | kabel Ethernet RJ-45 | 2 odłączalne anteny dookólne | płyta CD | instrukcja szybkiej instalacji