Koszyk
0,00 zł

Klawiatura mobilna HP K5510 (biała)

Dodaj opinię

299,00 zł

  • H4J89AA

Klawiatura bezprzewodowa K5510, biała

Bezprzewodowa klawiatura HP to nowoczesne urządzenie wysokiej klasy. Elegancka i ultracienka konstrukcja stawia ją wysoko ponad zwyczajnymi klawiaturami. Jak to działa? Jeszcze lepiej niż wygląda. Doskonała funkcjonalność w połączeniu z wygodą zapewnia niesamowite wrażenia. Pisanie na niej to prawdziwa przyjemność.

Funkcje:

  • Klawiatura bezprzewodowa HP została skonstruowana z myślą o nieskrępowanym ruchu. Zgodna z większością komputerów stacjonarnych i notebooków, a bezprzewodowe połączenie w technologii 2,4 GHz pozwala na pisanie z odległości nawet 10 m!
  • Ultracienki kształt klawiatury bezprzewodowej HP to definicja nowoczesności. Miłe w dotyku klawisze o niskim profilu i wysokiej czułości zapewniają przyjemne pisanie. A regulowane podpórki pozwalają uzyskać wygodną pozycję nadgarstków.
  • Nie trzeba nadwerężać rąk: dwie pozycje regulowanej klawiatury umożliwiają znalezienie ustawienia najlepiej dopasowanego do sposobu pracy użytkownika. Dziesięć klawiszy skrótów przyspiesza pracę, zwiększa kreatywność i sprawia, że użytkownik jest bardziej zrelaksowany i produktywny.
Gwarancja producenta :24 miesiące
Interfejs :radiowy (nano odbiornik USB)
Obsługiwane systemy :Windows
Kolor :biały
Typ klawiatury :mobilna
Komunikacja :bezprzewodowa
Podpórka pod nadgarstki :nie
Podświetlenie :nie
Zasilanie :2 x AAA
Zasięg :10 m
Wymiary :438,9 x 153 x 15,5 mm
Masa :700 g
Dodatkowe informacje :ultracienka, niskoprofilowa, regulowana wysokość klawiatury z dwoma pozycjami, odporność na zalanie