Koszyk
0,00 zł

ASRock H110M-DVS R3.0

Dodaj opinię

202,60 zł

  • H110M-DVS R3.0

PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości


Od zawsze wiadomo, że jednym z największych zabójców elektroniki jest wilgoć. Nawet jeśli płyta jest pozornie sucha, w powietrzu może znajdować się wilgoć, która po cichu i powoli zabija twoją płytę główną. Na szczęście ASRock opracował nowe PCB z włókna szklanego o wysokiej gęstości, które redukuje przerwy pomiędzy PCB, aby chronić płytę główną przez spięciami spowodowanymi wilgocią.

Czarne, matowe PCB


Czarne, matowe wykończenie z elementami w kolorze miedzianym

UEFI EZ Mode


EZ Mode to tablica informacyjna, która zawiera szereg odczytów na temat obecnego stanu sytemu. Można tutaj sprawdzić najważniejsze parametry pracy komputera, takie jak taktowanie procesora i pamięci, informacje o urządzeniach SATA, prędkości obrotowe wentylatorów itp.

Podwójne Wyjście Graficzne


Wyposażona w dwa typy najczęściej używanych złączy! Wyposażony w D-Sub + DVI masz więcej możliwych wyjść graficznych.

4-fazowa sekcja zasilania


Stabilność we wszystkich wymagających obliczeniach komputerowych.

Obsługa pamięci DDR4 2133


Obsługa najnowszych pamięci DDR4 dla najwyższej, ekstremalnej wydajności!

Kondensatory audio ELNA


Kto powiedział, że wysokiej jakości dźwięk jest dostępny tylko na płytach głównych z najwyższej półki? ASRock umieścił kondensatory audio marki ELNA na standardowych i najtańszych płytach! W porównaniu z tradycyjnymi kondensatorami, prąd upływu w przypadku produktów firmy ELNA wynosi zaledwie 3uA. To kluczowa sprawa przy eliminacji poziomu szumów i dawaniu satysfakcji nawet najbardziej wybrednym audiofilom.

Kondensatory typu Solid


ASRock wykorzystał stałe kondensatory na tej płycie głównej. Dzięki nim, płyta główna działa stabilniej i posiada dłuższą żywotność.

Gigabit LAN


Ta płyta główna ASRock wykorzystuje chip Realtek gigabit LAN, abyś mógł korzystać z ekstremalnie szybkiego połączenia internetowego.

Live Update & APP Shop


ASRock APP Shop został zaprojektowany dla twojej wygody. Dostarczamy różne aplikacje i oprogramowanie do pobrania. Możesz z łatwością optymalizować swój system i utrzymywać aktualność swojej płyty głównej dzięki sklepowi ASRock APP Shop.

Full Spike Protection


Niektóre delikatne elementy cyfrowe na płycie głównej są wrażliwe na przepięcia, a wyższe natężenie może spowodować natychmiastową usterkę twojego systemu. ASRock Full Spike Protection zawiera różne technologie chroniące elementy płyty głównej przed uszkodzeniem przez te niespodziewane skoki napięcia.

USB Key


W świecie gdzie czas to pieniądz, nie powinniśmy tracić cennego czasu na codzienne wpisywanie loginów i haseł przy włączaniu systemu. Dlaczego w ogóle powinniśmy zapamiętywać te długie hasła? Nikt nie ma na to czasu! Wystarczy podłączyć USB Key a twój komputer zaloguje się do Windows® automatycznie!

Restart to UEFI


Technologia Fast Boot działa na tyle szybko, że uruchomienie UEFI podczas POST jest niemożliwe. Z tego też powodu ASRock stworzył technologię Restart to UEFI, która pozwala na uruchomienie UEFI automatycznie przy uruchamianiu się komputera. Funkcja została stworzona dla tych, którzy stale muszą uruchamiać UEFI.

ASRock OMG (Online Management Guard)


Ogranicz i kontroluj czas spędzany przez twoje dzieci w internecie. ASRock OMG (Online Management Guard) pozwala ograniczyć dostęp do sieci w określonych godzinach. Administrator może ustawiać początkowe i końcowe godziny dostępu do internetu przez innych użytkowników.

UEFI Tech Service


Skontaktuj się z pomocą techniczną ASRocka wysyłając prośbę o pomoc z poziomu UEFI, jeśli tylko doświadczysz problemu ze swoim komputerem osobistym. Użytkownicy mogą wybrać rodzaj problemu, z którym się spotkali, opisać go szczegółowo, a następnie opcjonalnie dodać obraz lub plik log dla naszego zespołu wsparcia technicznego.

Łatwa instalacja sterowników


Dla tych, którzy nie posiadają napędu optycznego by móc zainstalować sterowniki z płyty CD, stworzyliśmy narzędzie Easy Driver Installer, które pozwala z poziomu UEFI zainstalować na dysku USB sterownik dla LAN, a następnie pobrać i zainstalować inne potrzebne sterowniki bezpośrednio przez internet. Nie potrzeba już w ogóle płyty CD ani napędu optycznego!
Gwarancja producenta :36 miesięcy
Format płyty :mATX
Karta dźwiękowa :Realtek ALC887
Socket :1151
Chipset :Intel H110
Ilość banków pamięci :2x DIMM
Maksymalna pojemność pamięci :32 GB
Złącza wewnętrzne I/O :4x SATA 6GB/s, 1x PCIe (x16), 1x PCIe (x1)
Obsługiwane pamięci :DDR4 2133 MHz