Koszyk
0,00 zł

Gigabyte GeForce GTX 750 Ti OC 4GB

Dodaj opinię

538,50 zł

  • GV-N75TWF2OC-4GI
  • 30 szt.

NVIDIA GeForce GTX 750 Ti OC

CHARAKTERYSTYKA:

Model ten oferuje niespotykaną moc obliczeniową oraz wykorzystuje ultraefektywną architekturę kolejnej generacji, dzięki czemu stanowi wyśmienity oręż dla zapalonych graczy, dostępny w niesamowicie atrakcyjnej cenie.

Strona internetowa kart graficznych z serii 700

Wybierz kartę GTX 750 Ti ciesz się oferowaną przez nią turbodoładowaną wydajnością oraz stworzonymi z myślą o grach technologiami, które pozwolą Ci cieszyć się nową generacją gamingu przy ustawieniach jakości na ultrawysokim poziomie.

CECHY:

NVIDIA GPU Boost 2.0

Ta całkowicie nowa technologia pozwala graczom uzyskać maksimum wydajności komputera PC, zapewniając jednocześnie precyzyjną kontrolę. Technologia GPU Boost 2.0 inteligentnie monitoruje obciążenie pracą układu graficznego, zapewniając dostęp do zaawansowanych funkcji kontrolnych i sterujących, takich jak docelowa temperatura układu GPU, zwiększanie częstotliwości taktowania (overclocking) oraz podnoszenie napięcia (overvoltage), dzięki czemu układ GPU pracuje zawsze z maksymalną wydajnością.

Dwa nowe tryby antyaliasingu: FXAA oraz TXAA

Funkcja antyaliasingu wygładza postrzępione krawędzie, jednak może być obciążająca i może niekorzystnie odbijać się na częstotliwości generowania klatek. FXAA to nowa technologia antyaliasingu, która pozwala otrzymać piękne, gładkie linie, przy minimalnym wpływie na wydajność. Dzięki układom GPU opartym na architekturze Kepler, będziesz mógł włączyć funkcję FXAA w setkach gier za pośrednictwem panelu sterowania NVIDIA.

Drugi tryb, TXAA, jest dostępną w grach opcją łączącą technologię wygładzania krawędzi MSAA z filtrowaniem tymczasowym i technikami przetwarzania końcowego w celu zapewnienia jeszcze wyższej jakości wizualnej.

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

Nie ma nic bardziej rozpraszającego, niż zacinanie podczas generowania klatek i rozchodzenie się obrazu. Pierwszy problem pojawia się zazwyczaj przy niskich częstotliwościach generowania klatek, natomiast drugi przy częstotliwościach wysokich. Technologia Adaptive V-Sync to inteligentniejszy sposób renderowania klatek. Przy wysokich częstotliwościach generowania klatek technologia V-sync jest włączona w celu eliminacji rozchodzenia się obrazu, natomiast przy niskich częstotliwościach jest wyłączona, by zapobiegać zacinaniu się obrazu. Eliminuje to zakłócenia pozwalając Ci skupić się na grze.

Gwarancja producenta : 36 miesięcy
Rodzaj pamięci : GDDR5
Producent chipsetu graficznego : NVIDIA
Chipset graficzny : GeForce GTX 750 Ti
Zainstalowana pamięć wideo : 4 GB
Szyna pamięci : 128 bit
Rodzaj chłodzenia : Aktywne
Złącza graficzne : Dual-link DVI-I / DVI-D / 2x HDMI
Częstotliwość taktowania rdzenia : Base / Boost clock: 1059 / 1137 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci : 5400 MHz
Długość karty graficznej : 184 mm
Dodatkowe informacje : Zalecany zasilacz: min. 400W

Napisz opinię

Gigabyte GeForce GTX 750 Ti OC 4GB

Gigabyte GeForce GTX 750 Ti OC 4GB