Koszyk
0,00 zł

BenQ 24" TN GL2450HM

Dodaj opinię

550,36 zł

  • 9H.L7CLA.RBE
  • 10 szt.

Przyjemność na co dzień w domu i w pracy

Nieważne, czy chcesz przeglądać Internet lub dokumenty, monitor BenQ GL2450HM LED jest idealnym wyborem dla Ciebie! Wyposażony w dynamiczny współczynnik kontrastu 12M: 1, głośniki, czas reakcji 2ms oraz ekskluzywne BenQ Senseye ® Technology, ten 24" W 16:9 LED monitor zapewnia Państwu korzystanie z audiowizualnych funkcji w najlepszej jakości.

Wspaniała Jakość Wyświetlanego Obrazu

Podświetlenie LED oferuje znaczące zalety w stosunku do technologii CCFL stosowanej w starszych generacjach monitorów LED. Korzyści te obejmują nie tylko wskaźniki wydajności, takie jak wyższy kontrast dynamiczny, brak wydostawania się światła i migotania, ale także czynniki środowiskowe, jak proces produkcji i utylizacji, który wytwarza znacznie mniej zanieczyszczeń.

12M:1 Ultra Wysoki Dynamiczny Współczynnik Kontrastu

GL2450HM posiada bardzo wysoki współczynnik kontrastu dynamicznego 12M: 1, aby dodać głębi kolorów i rozdzielczości do ciemnych i złożonych obrazów ruchomych, tak że wszystko, co widzisz, od najjaśniejszego białego koloru do najciemniejszego czarnego koloru, jest wyświetlane w najczystszych barwach, zachowując płynność i jakość obrazu podczas oglądania filmów i gier wideo.

Jakość Dźwięków

Niezależnie od tego czy słuchasz muzyki lub oglądasz ulubiony film, po prostu włącz głośniki!

HDMI Multimedia Interfejs

Najnowszy Interfejs HDMI multimedia wysokiej prędkości sprawia, że ​​monitory są obecnie niezwykle wygodne w użyciu - teraz można cieszyć się cyfrową rozrywką bez wysiłku nawet jeśli będzie dodatkowe wyposażenie multimedialne w przyszłości.

Super Wysoki Czas Reakcji

Monitor wyposażony jest w bardzo szybki 2ms czas reakcji, więc wszystko co dostaniesz to płynność obrazów w trakcie wyświetlania filmów przez cały czas projekcji.

Technologia BenQ Senseye® 3 Human Vision

Dzięki technologii BenQ Senseye™  Human Vision, obraz ma bogate kolory, jest czysty i ma głęboką czerń.

Oszczędzaj energię, zaoszczędzisz pieniądze

Energooszczędne panele LED zapewniają większą oszczędność energii o 14,3% *, a w Trybie EcoMode oszczędzasz do 39,3 energii.

* W porównaniu z G2020HD

Certyfikat Windows 7

Monitor GL2450HM posiada Certyfikat  Windows 7 i jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 7. 
Zaraz po podłączeniu GL2450HM do komputera, system Windows 7 natychmiast rozpozna model, dzięki czemu bezproblemowo przejdziesz przez setup i podłączenie.

Etykiety ecoFACTS

EcoFACTY powiedzą Ci, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Ciągły rozwój produktów ekologicznych sprawia, że BenQ nie chce być wyłącznie zgodny z eko przepisami, ale także aktywnie chce rozwijać produkty przyjazne dla środowiska! EcoFACTY deklarują największy wysiłek BenQ w sprawie, zastąpienia substancji niebezpiecznych, doboru materiałów, projektowania opakowań oraz projektowania energooszczędnych produktów.

Kwalifikacja Energy Star

Monitor GL2450HM spełnia wymagania programu ENERGY STAR ® dla monitorów komputerowych, wersja 5.0. Teraz możesz cieszyć się oszczędnością energii 
i pieniędzy.

Gwarancja producenta : 36 miesięcy
Przekątna ekranu : 24"
Kolor : czarny / błyszczący
Typ matrycy : TN
Format ekranu : 16:9
Nominalna rozdzielczość : 1920 x 1080
Wielkość plamki : 0.276 mm
Jasność : 250 cd/m²
Kontrast statyczny : 1000:1
Kontrast dynamiczny : 12 000 000:1
Kąt widzenia w poziomie : 170°
Kąt widzenia w pionie : 160°
Czas reakcji : 2 ms
Złącza : 1x D-Sub, 1x HDMI, 1x DVI-D
Pivot : nie
Wbudowane głośniki : 2 x 2W
Wymiary : 436,49 x 579,39 x 179,12 mm
Waga : 4,1 kg
Dodatkowe informacje : VESA, wbudowane głośniki, regulacja kąta pochylenia, kompatybilny z blokadą Kensington Lock