Koszyk
0,00 zł

Karta Xbox Live abonament na 3 miesiące

Dodaj opinię

75,66 zł

  • 52K-00270

Xbox Live: Dziesiątki milionów użytkowników – a nowi dołączają każdego dnia

Xbox Live Gold to przepustka do najlepszej na świecie społeczności rozrywki online – zarówno z konsoli Xbox 360, jak i z Xbox One. Poznaj niezrównane gry dla wielu graczy, filmy i programy telewizyjne HD, wydarzenia na żywo, muzykę i sport. Otrzymasz również dostęp do najlepszych aplikacji rozrywkowych, przeglądarki Internet Explorer i komunikatora Skype w telewizorze. Dzięki Xbox Live Gold masz ciągły kontakt z rodziną, przyjaciółmi i 48 milionami ludzi na całym świecie.

Niezrównane gry dla wielu graczy

Czy chodzi o mecz siatkówki ze znajomym z innego miasta, czy o grę zespołową z użytkownikami z całego świata – gry na konsolę Xbox są jeszcze lepsze, gdy grasz z innymi.

Najlepsza rozrywka

Xbox Live Gold to dostęp do najpopularniejszych nowych filmów i programów telewizyjnych w jakości HD, sportu, muzyki i wydarzeń na żywo.

Twoje ulubione aplikacje w telewizorze

Oglądaj ulubione programy w telewizji – korzystając z konsoli Xbox One, możesz podzielić ekran i jednocześnie grać i oglądać, tak aby już nigdy niczego nie przegapić.

Dwie darmowe gry w miesiącu

Wszyscy uprawnieni posiadacze konta Gold otrzymują co miesiąc dwie gry na konsolę Xbox 360, wybrane spośród ulubionych gier użytkowników. Można je pobrać przez ograniczony czas – i zatrzymać na zawsze.

Gwarancja producenta :12 miesięcy
Platforma :Xbox 360 & Xbox One
Dodatkowe informacje :Abonament na 3 miesiące