Koszyk
0,00 zł

Słuchawki dla graczy HyperX Cloud Stinger (czarne)

Dodaj opinię

248,86 zł

  • HX-HSCS-BK/EM

HyperX Cloud Stinger

Komfortowa lekkość. Mocny dźwięk.

Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger™ spodoba się graczom szukającym lekkich i wygodnych w obsłudze słuchawek oferujących dźwięk doskonałej jakości i maksimum komfortu. Ważący zaledwie 275 gramów zestaw można zawiesić na szyi, a nauszniki obracające się o 90  stopni zapewnią jeszcze większy komfort. Przetworniki kierunkowe o średnicy 50 mm kierują dźwięk bezpośrednio do ucha, co zapewnia precyzję odwzorowania dźwięków i jakość audio, którą pokocha każdy gracz. A podczas przeciągających się rozgrywek komfort zapewnia najwyższej jakości pianka zapamiętująca kształt unikalna dla marki HyperX. Dzięki regulacji wysokości pałąka stalowym suwakiem, intuicyjnemu sterowaniu głośnością na słuchawce oraz mikrofonowi z funkcją redukcji szumów wyciszanemu przez podniesienie do góry zestaw ten jest niezwykle łatwy w użyciu. Ponadto jest on kompatybilny z wieloma platformami, co pozwala cieszyć się tym samym komfortem i wyrazistym dźwiękiem zarówno podczas gry na komputerze jak i konsoli.

CECHY I ZALETY:

> Nauszniki obracane o 90° — Nauszniki zestawu słuchawkowego HyperX Cloud Stinger obracają się o 90 stopni, aby lepiej dopasować się do szyi. Teraz możesz grać przez wiele godzin.
> Komfortowa lekkość — Ważący zaledwie 275 gramów zestaw HyperX Cloud Stinger doskonale sprawdza się w trakcie przeciągających się rozgrywek.
> Kierunkowe przetworniki o średnicy 50 mm precyzyjnie odwzorowują dźwięki — Przetworniki o średnicy 50 mm są ustawione równolegle do uszu i kierują dźwięk bezpośrednio do nich, zapewniając w ten sposób jakość dźwięku, którą pokocha każdy gracz.
> Pianka zapamiętująca kształt unikalna dla marki HyperX — Pełnię komfortu podczas wielu godzin grania zapewnia unikalna dla marki HyperX pianka zapamiętująca kształt.
> Regulacja wysokości pałąka stalowym suwakiem — Konstrukcja i wysoka jakość stalowego suwaka regulującego wysokość pałąka gwarantują jego trwałość i stabilność.
> Intuicyjne sterowanie głośnością na słuchawce — Suwak regulacji głośności został umieszczony na dole prawej słuchawki. Dzięki temu łatwo zmienić natężenie dźwięku.
> Mikrofon z funkcją redukcji szumów, wyciszony, gdy ramię jest podniesione — Wygodne wyciszanie mikrofonu – wystarczy podnieść ramię pionowo do góry. W zestawie słuchawkowym HyperX Cloud Stinger wbudowano funkcję pasywnej redukcji szumów, która tłumi dźwięki otoczenia i ułatwia wyraźniejszą reprodukcję głosu gracza. Zestaw posiada certyfikat TeamSpeak i Discord i jest kompatybilny z innymi wiodącymi komunikatorami internetowymi, np. Skype, RaidCall i Ventrilo.
> Zgodność z wieloma platformami — Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Stinger jest kompatybilny z komputerami PC, konsolami Xbox One¹, PS4™, Wii U™ oraz urządzeniami mobilnymi². Jest wyposażony w pojedynczy wtyk stereo 3,5 mm (4 pola) i przedłużacz do komputera z wtykami 3,5 mm do gniazd dźwięku stereo i mikrofonu. Posiadacze tego zestawu mogą cieszyć się tym samym komfortem i wyrazistym dźwiękiem pochodzącym z komputerów PC lub konsol i także z urządzeń mobilnych².

¹ Może wymagać adaptera kontrolera (adapter sprzedawany oddzielnie).
² Zgodny z urządzeniami wyposażonymi w złącza standardu CTIA.

Dane techniczne mikrofonu:

  • Element: elektretowy mikrofon pojemnościowy
  • Wzorzec polaryzacji: jednokierunkowy, z redukcją szumów
  • Częstotliwość przenoszenia: 50–18 000 Hz
  • Czułość: -40 dBV (0 dB=1 V/Pa,1 kHz)

Gwarancja producenta :24 miesiące
Kolor :czarny
Komunikacja :przewodowa
Podświetlenie :nie
Zakres częstotliwości :18 Hz - 23 kHz
Impedancja (Oporność) :30 Ω
Maksymalna moc wejściowa :500 mW
Czułość :102 dB ± 3 dB
Długość kabla :1,3 m (zestaw słuchawkowy) + 1,7 m (przedłużacz do komputera z rozwidleniem)
Mikrofon :tak
Czułość mikrofonu :-40 dB
Średnica przetwornika :50 mm
Gniazdo :mini Jack 3,5 mm
Waga :275 g
Dodatkowe informacje :nauszniki obracane o 90 stopni, składana konstrukcja