Koszyk
0,00 zł

Komputer NTT All In One IEM Certified PC (ZKQ-Z170G-W05)

Dodaj opinię

9 410,00 zł

  • 5 szt.
  • Linux
  • Windows 10 Home
  • Windows 10 Pro

Rabat na komputery NTT z systemem Windows 10 Home


"

Komputery typu All in One, dzięki wydajnym podzespołom zintegrowanym z monitorem spełniają zróżnicowane wymagania zajmując jednocześnie minimalną ilość miejsca niezbędnego do pracy. W momencie, gdy niezbędne będzie przeniesienie komputera wystarczy odłączyć zasilacz i zabrać komputer w inne miejsce. Dzięki komputerowi NTT AiO sposób Twojej pracy zmieni się na zawsze. Teraz możesz zamocować go do ściany przy pomocy uchwytów w standardzie VESA i stworzyć zupełnie nową przestrzeń do korzystania z komputera. All in One posiada identyczne podzespoły jak komputer typu desktop - nie są one żadnymi okrojonymi wersjami. Jedyna różnica jest taka, że komputer jest zintegrowany ze świetnej jakości ekranem. Dzięki temu nie wydajesz pieniędzy na ekran i zyskujesz więcej możliwości pracy, większą mobilność i niepowtarzalny wygląd.

"

All in One - komputer z ekranem

Komputer All in One to specyficzna konstrukcja. Wyróżnia się on zintegrowaniem jednostki centralnej z monitorem. Aby rozpocząć pracę na komputerze All in One wystarczy podłączyć tylko jeden przewód zasilający. Przy zastosowaniu opcjonalnych bezprzewodowych peryferiów takich jak klawiatura i mysz możemy w sposób niezwykle ergonomiczny zorganizować swoje miejsca pracy lub rozrywki.

Zwykle tego typu maszyny przeznaczone były do prac biurowych. Charakteryzowały się niewielką mocą i brakiem możliwości rozbudowy.
Komputer All in One NTT W L40 całkowicie zmienia ten obraz. Jest to maszyna, która nie ma nic wspólnego z powolnym, biurowym komputerem. To sprzęt zbudowany przez NTT SYSTEM, aby dostarczyć użytkownikowi wrażeń na najwyższym poziomie. Oferuje możliwość zastosowania najmocniejszych podzespołów w minimalnej przestrzeni. Procesor, pełnowymiarowa karta graficzna, pamięć RAM, ilość dysków twardych, ich pojemność, wszystkie te parametry są w pełni konfigurowalne i zależne tylko od potrzeb i możliwości użytkownika.

Duży, zakrzywiony ekran Ultra WQHD

34 calowy, zakrzywiony. Zapewnia pracę i rozrywkę na zupełnie nowym, wyższym, nieznanym dotąd poziomie. Promień i głębokość krzywizny dobrane są tak, aby zapewnić szersze pole widzenia. Ekran wydaje się większy, a obraz na nim jest bardziej wciągający niż w przypadku płaskiego ekranu o tej samej przekątnej. Krawędzie ekranu znajdują się fizycznie bliżej siebie, dopasowują się do naturalnej krzywizny ludzkiego oka. Dzięki zakrzywieniu monitora zapewnia on taką samą odległość patrzenia na całej powierzchni ekranu i zwiększa komfort dla oczu.

- Rozdzielczość Ultra WQHD 3440 x 1440.
- Odświeżanie 60 Hz.
- Proporcje ekranu 21:9.
- Możliwość wyświetlenia w trybie „obraz w obrazie”.

Bezpieczne i wydajne zasilanie

Całe urządzenie zasilane jest jednym przewodem zasilającym, jednak zastosowano dwa oddzielne zasilacze. Jeden przeznaczony jest do zasilania samego ekranu, drugi do zasilania płyty głównej, karty graficznej i dysków twardych. Taki układ pozwala na odseparowanie zasilania ekranu od zasilania elementów komputera, takich jak karta graficzna lub płyta główna czy dyski. Pozwala to na wyeliminowanie zakłóceń obrazu jakie mogłyby powstać podczas pracy urządzenia, szczególnie przy dużych obciążeniach (np. wymagające gry). Jest to unikatowe rozwiązanie, niespotykane w tańszych konstrukcjach.

Multimedialny zestaw

Nowy model NTT AiO posiada kamerę o rozdzielczości nagrywania 720p, którą możesz całkowicie odłączyć od ekranu i np. ustawić w innym miejscu lub schować, jeżeli nie jest obecnie potrzebna.

Dodatkowo komputer posiada wbudowane, trójdrożne głośniki stereofoniczne, które zapewniają o wiele wyższą jakość i czystość dźwięku nawet przy wysokim poziomie głośności. Wszystko dzięki temu, że każdy z głośników odtwarza jeden, oddzielny poziom dźwięku.

Stabilna podstawa

Mocna i estetyczna noga gwarantuje stabilność komputera i pozwala na komfortową regulację kąta pochylenia ekranu w szerokim zakresie umożliwiając korzystanie z urządzenia tak, jak jest Ci wygodnie.

Niezwykle mocne doświadczenie

Poznaj zupełnie inny wymiar pracy i gry na zakrzywionym, 34" ekranie zintegrowanym z niezwykle wydajnymi konfiguracjami. W szerokiej ofercie nowej serii komputerów All in One znajdziesz najnowocześniejsze procesory Intel® Core™ siódmej generacji oraz najmocniejsze karty graficzne GeForce® GTX 1070 i 1080. Wyjdź poza ramy normalnej pracy i normalnego gamingu z komputerem NTT AiO L40.

Konfiguruj ekrany

"

Wyjątkowy ekran najnowocześniejszego NTT AiO posiada wiele ciekawych funkcji. Dzięki dostępnym złączom graficznym, ekran tego komputera może być używany jako oddzielny monitor po podłączeniu urządzenia zewnętrznego. Dzięki temu możesz np. podłączyć konsolę i przełączać się pomiędzy ekranami, tworząc dwie platformy do gier w jednym monitorze!

Niezwykle interesującą cechą tego monitora jest również możliwość dzielenia go na wiele pól w zakresie jednego, 34" ekranu. Możesz podłączyć wiele urządzeń i podzielić wyświetlanie obrazu na dwie części w pionie, w poziomie lub na cztery części mieszczące się na jednym ekranie i działać niezależnie na każdym z podłączonych źródeł! Dodatkowo możesz także korzystać z jednego głównego ekranu mając u boku pomniejszone poglądy tego, co dzieje się na pozostałych urządzeniach podłączonych do ekranu NTT AiO L40.

Najmocniejszy procesor Intel® Core™ i7-7700

"

Procesor Intel® Core™ i7-7700 to siódma generacja najmocniejszych procesorów najpopularniejszego producenta na świecie. Osiem wątków i cztery rdzenie procesora, z których każdy pracuje z częstotliwością do 4.20 GHz poradzą sobie z każdym zadaniem i z każdą grą komputerową. Pobór mocy na poziomie 65W pozwoli wydajnie zajmować się wszelkimi obliczeniami procesora i jednocześnie nie odbierze dużej części mocy potrzebnej reszcie podzespołów komputera.

Wysokiej jakości baza komputera - płyta główna Gigabyte Z170N-WIFI

"

Wbudowany moduł WIFI Intel® Dual Band 802.11ac, zwiększa przepustowość łącza aż do 867Mb/s w porównaniu do 300Mb/s w przypadku najpopularniejszych modułów sieci bezprzewodowej! Teraz możesz pobierać i wysyłać dane nawet 2x szybciej. Dodatkowo, moduł posiada wbudowaną obsługę łączności Bluetooth w standardzie 4.2.

Dzięki złączu M.2, dysk SSD będzie pracował z przepustowością do 32Gb/s. To ogromna różnica w porównaniu z 6Gb/s w najczęściej używanym złączu SATA. Kopiuj i przenoś pliki lub instaluj programy w mgnieniu oka!

Obsługa sieci poprzez port Ethernet jest teraz wspomagana przez zaawansowaną technologię zarządzania danymi sieciowymi. Dzięki odpowiedniej optymalizacji przepływu pakietów, ustalania priorytetów sieci i jej przepustowości, połączenie internetowe jest teraz bardzo stabilne, szybsze i nie powoduje tzw. lagów.

Płyta główna Z170N-WIFI wspiera obsługę ekranów o rozdzielczości 4K, posiada rozbudowany i zaawansowany system Audio w celu uzyskania jeszcze bardziej realistycznych efektów a także posiada podświetlenie w tylnej części płyty, dzięki któremu staje się ona niezwykłym elementem komputera.

Karta graficzna dla zapalonych graczy - GeForce® GTX 1070

"

Graj bez kompromisów w obecnie najbardziej wymagające pod względem graficznym tytuły. Karta graficzna GeForce® GTX 1070 oferuje niewiarygodną wydajność i moc obliczeniową architektury NVIDIA Pascal™ - najbardziej zaawansowanej architektury GPU, jaką kiedykolwiek stworzono. Oto absolutnie doskonała platforma gamingowa.

Karty graficzne z serii GeForce GTX 10 oparte są na architekturze Pascal, zapewniając nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji, a także oferując nowe, innowacyjne technologie gamingowe oraz niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.

NVIDIA Pascal to najbardziej zaawansowana architektura GPU na świecie, oferująca doskonałą wydajność oraz innowacyjne technologie, które całkowicie odmieniają oblicze gamingu. Stanowi również gwarancję wciągających wrażeń w rzeczywistości wirtualnej nowej generacji. To całkowicie nowy sposób prowadzenia rozgrywki, zapewniający porywające wrażenia audiowizualne.

Karta graficzna GeForce GTX 1070 gwarantuje wyższą wydajność i energooszczędność w każdym typie zastosowań. Łączy w sobie elegancki wygląd i świetny system chłodzenia, dzięki czemu doskonale się prezentuje i funkcjonuje.

Karty graficzne oparte na architekturze Pascal zapewniają wyższą wydajność i energooszczędność, a dzięki wykorzystaniu ultraszybkiej technologii FinFET oraz obsłudze funkcji DirectX™ 12 gwarantują Ci najbardziej płynną rozgrywkę oraz energooszczędność i wydajność na najwyższym poziomie.

Architekturę Pascal stworzono z myślą o spełnianiu wymagań urządzeń wyświetlających kolejnej generacji, w tym również wyświetlaczy VR, ekranów o ultrawysokiej rozdzielczości oraz konfiguracji wielomonitorowych. Architektura ta zapewnia obsługę technologii NVIDIA GameWorks™, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle płynną rozgrywką i wrażeniami w kinowej jakości. Do Twojej dyspozycji jest również nowa, rewolucyjna technika przechwytywania obrazu o zakresie 360 stopni.

Ciesz się doskonałą wydajnością w rzeczywistości wirtualnej, najniższym opóźnieniem w przesyłaniu sygnału oraz kompatybilnością typu plug-and-play z zestawami nagłownymi wiodących producentów - to wszystko w oparciu o zestaw technologii NVIDIA VRWorks™. Efekty dźwiękowe, symulacja zasad fizyki oraz interakcje dotykowe w rzeczywistości wirtualnej sprawią, że każdą chwilę będziesz przeżywał całym sobą.

Nowy mostek SLI HB firmy NVIDIA oferuje dwukrotnie wyższą przepustowość w porównaniu do rozwiązań opartych na architekturze NVIDIA Maxwell™. To najlepszy sposób, by cieszyć się niezwykle płynną rozgrywką w trybie surround. Rozwiązanie to kompatybilne jest wyłącznie z kartami graficznymi NVIDIA TITAN X oraz GeForce GTX 1080 Ti, 1080 i GTX 1070.

Pamięć RAM - szybsza praca komputera

"

Zastosowane 16GB pamięci operacyjnej komputera wpływa bezpośrednio na błyskawiczne jego działanie, m.in. programów i przeglądarki internetowej, czy gier komputerowych. Odpowiednia pojemność pamięci RAM w komputerze NTT zapewnia jeszcze bardziej efektywne i komfortowe korzystanie z komputera w wolnych chwilach i zagwarantuje Ci, że nie będziesz czekać na mozolne załadowanie się strony, czy programu - koniec z zacinaniem się i powolną pracą komputera.

Szybki start i szybkie działanie - Dysk SSD

"

Dysk SSD to bardzo dobre rozwiązanie, cechujące się znacznie szybszą pracą od zwykłego dysku twardego. Niezwykła konstrukcja pół-przewodnikowa dysku pozwala osiągać ogromne wzrosty wydajności systemu, gier i programów komputerowych. Uruchamiaj system Windows 10 w mgnieniu oka, przenoś pliki w kilka sekund i korzystaj z przeróżnych programów komputerowych z prędkością, jakiej jeszcze nie doświadczyłeś. Wszystkie te zalety kryje w sobie dysk SSD zamontowany w komputerze NTT. Wybierz go jeśli zależy ci na bardzo dynamicznej pracy bez ograniczeń.

W konfiguracji używamy dysków SSD Team Group, Kingston oraz Adata.

Miejsce na każdy plik - Dysk HDD

"

Instaluj wszystkie programy, gry komputerowe oraz przechowuj zdjęcia i filmy na pojemnym dysku twardym. Nie musisz ograniczać się do jednej gry czy programu, możesz mieć ich setki! Stwórz ze swojego dysku ogromny magazyn danych, filmów, muzyki i gier, które zawsze chcesz mieć w swoich zasobach. Korzystaj z wydajności dysku o prędkości obrotowej 7200 rpm i nie martw się o czas wczytywania kolejnych zdjęć lub otworzenia programu.

W konfiguracji wykorzystujemy dyski Toshiba oraz Seagate.

Gwarancja producenta : 24 miesiące
Seria : NTT All In One
Typ procesora : Intel® Core™ i7
Procesor : Intel® Core™ i7-7700 (8M Cache, up to 4.20 GHz)
Płyta główna : z chipsetem Intel® Z170
Model płyty głównej : Gigabyte GA-Z170N-WIFI
Pamięć operacyjna (RAM) : 16 GB
Dysk twardy : 1 TB
Dysk SSD : 240 GB M.2
Karta graficzna : GeForce® GTX 1070
Pamięć karty graficznej : 8 GB
Karta sieciowa : LAN 10/100/1000Mbps | Wi-Fi 802.11 b/g/n
Karta dźwiękowa : Zintegrowana
Napęd : Brak
Czytnik kart pamięci : Tak
Peryferia : odczepiana kamera USB 720p
Przekątna ekranu : 34"
Rozdzielczość : 3440 x 1440
Porty : 1x PS/2 | 2x LAN (RJ-45) | 4x USB 3.0 | 1x USB 3.1 | 1x DVI-D | 2x HDMI | 3x DisplayPort | czytnik kart | 6x audio
Wyświetlacz : zakrzywiony

Napisz opinię

Komputer NTT All In One IEM Certified PC (ZKQ-Z170G-W05)

Komputer NTT All In One IEM Certified PC (ZKQ-Z170G-W05)