Koszyk
0,00 zł

Gigabyte GeForce GT 730 2GB

Dodaj opinię

288,78 zł

  • GV-N730D5-2GI

NVIDIA GeForce GT 730

CHARAKTERYSTYKA:

Zmodernizuj swój sprzęt o nowy, dedykowany układ graficzny NVIDIA® GeForce® GT 730 i ciesz się superszybkim przeglądaniem Sieci oraz niewiarygodnymi możliwościami w zakresie edycji zdjęć i wideo. Układ GT 730 zapewnia również trzykrotnie wyższą wydajność w grach, w porównaniu do zintegrowanego układu graficznego, gwarantując jednocześnie niezawodność i stabilność dzięki oprogramowaniu GeForce®Experience™.

CECHY:

Tryb antyaliasingu: NVIDIA FXAA™

Funkcja antyaliasingu wygładza postrzępione krawędzie, jednak może być obciążająca i może niekorzystnie odbijać się na częstotliwości generowania klatek. Fast Approximate Anti-Aliasing (FXAA) to nowa technologia antyaliasingu, która pozwala otrzymać piękne, gładkie linie, przy minimalnym wpływie na wydajność. Dzięki układom GPU opartym na architekturze Kepler, możesz włączyć funkcję FXAA w setkach gier za pośrednictwem panelu sterowania NVIDIA.

NVIDIA® PureVideo® HD

Połączenie akceleracji procesu dekodowania i przetwarzania końcowego filmów wideo high-definition, zapewniające płynne odtwarzanie wideo, bezprecedensowa klarowność obrazu, wierne kolory oraz precyzyjne skalowanie wyświetlania filmów i wideo, a wszystko to przy niesamowitej efektywności energetycznej.

Obsługa dźwięku TrueHD i DTS-HD Audio w trybie Bitstream

Pełna obsługa zaawansowanych, bezstratnych kodeków wielokanałowego dźwięku HD TrueHD i DTS-HD pozwala Ci rozkoszować się w swoim domu bogatym dźwiękiem o studyjnej jakości.

NVIDIA Adaptive Vertical Sync

Nie ma nic bardziej rozpraszającego, niż zacinanie podczas generowania klatek i rozchodzenie się obrazu. Pierwszy problem pojawia się zazwyczaj przy niskich częstotliwościach generowania klatek, natomiast drugi przy częstotliwościach wysokich. Technologia Adaptive V-Sync to inteligentniejszy sposób renderowania klatek. Przy wysokich częstotliwościach generowania klatek technologia V-sync jest włączona w celu eliminacji rozchodzenia się obrazu, natomiast przy niskich częstotliwościach jest wyłączona, by zapobiegać zacinaniu się obrazu. Eliminuje to zakłócenia pozwalając Ci skupić się na grze.

Gwarancja producenta :36 miesięcy
Rodzaj pamięci :GDDR5
Producent chipsetu graficznego :NVIDIA
Chipset graficzny :GeForce GT 730
Zainstalowana pamięć wideo :2 GB
Szyna pamięci :64 bit
Rodzaj chłodzenia :aktywne
Złącza graficzne :Dual-link DVI-D / D-Sub / HDMI
Częstotliwość taktowania rdzenia :902 MHz
Częstotliwość taktowania pamięci :5000 MHz
Długość karty graficznej :177 mm
Dodatkowe informacje :zalecany zasilacz min. 300W