Koszyk
0,00 zł

Zestaw Lenspen SensorKlear Loupe Kit dedykowany do czyszczenia matrycy aparatów fotograficznych

Dodaj opinię

234,19 zł

  • NSKLK-1

Zestaw LensPen do czyszczenia matryc aparatów

Firma Lenspen zaprezentowała zestaw NSKLK-1 jako kolejne urządzenie wspomagające użytkowników lustrzanek cyfrowych borykających się z problemem brudzących się matryc. Lenspen SensorKlear Loupe to połączenie lupy z podświetlaniem diodowym i specjalnego narzędzia czyszczącego. Producent gwarantuje, że dzięki takiemu zestawowi czyszczenie będzie proste , łatwe  i najważniejsze tanie i efektywne.

Urządzenie składa się z lupy powiększającej obszar poddawany zabiegom. Pracę ułatwiają cztery białe diody led oświetlają powierzchnię matrycy. Specjalnie wyprofilowany czyścik SensorKlear II pasuje do wycięcia w obudowie lupy. Całość dopełnia pierścień umożliwiając regulację odległość lupy od sensora. Według zapewnień firmy Lenspen czyszczenie matrycy za pomocą czyścika i lupy jest znacznie prostsze od innych metod. Użytkownik cały czas dobrze widzi obszar roboczy, co powoduje, że czyszczenie jest dokładniejsze i stwarza mniej okazji do trwałego uszkodzenia sprzętu.

W aparacie należy podnieść lustro. Następnie w miejsce obiektywu założyć lupę. Łamanym piórem poprzez wycięcie w lupie dokładnie można usunąć z matrycy wszelkie zabrudzenia (pyłki i ruchome zanieczyszczenia wcześniej możemy wydmuchać gumową gruszką).

W skład zestawu wchodzą:

1. Podświetlana 4 diodami lupa (6x) zakładana w miejsce obiektywu (baterie w zestawie)

2. Gumowa gruszka

3. Łamane pióro do czyszczenia matrycy

4. Pokrowiec

Gwarancja producenta :24 miesiące
Zastosowanie :do czyszczenia matrycy aparatów fotograficznych