Koszyk
0,00 zł

Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB

Dodaj opinię

2 031,80 zł

  • GV-N1070G1 GAMING-8GD
  • 13 szt.

NVIDIA GeForce GTX 1070

10: GAMING DOPROWADZONY DO PERFEKCJI

"

Graj bez kompromisów w obecnie najbardziej wymagające pod względem graficznym tytuły. Karta graficzna GeForce GTX 1070 oferuje niewiarygodną wydajność i moc obliczeniową architektury NVIDIA Pascal™ - najbardziej zaawansowanej architektury GPU, jaką kiedykolwiek stworzono. Oto absolutnie doskonała platforma gamingowa.

NVIDIA PASCAL

NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANA ARCHITEKTURA GPU NA ŚWIECIE

Karty graficzne z serii GeForce GTX 10 oparte są na architekturze Pascal, zapewniając nawet trzykrotnie wyższą wydajność w porównaniu do kart graficznych poprzedniej generacji, a także oferując nowe, innowacyjne technologie gamingowe oraz niespotykane wrażenia w rzeczywistości wirtualnej.

NVIDIA Pascal to najbardziej zaawansowana architektura GPU na świecie, oferująca doskonałą wydajność oraz innowacyjne technologie, które całkowicie odmieniają oblicze gamingu. Stanowi również gwarancję wciągających wrażeń w rzeczywistości wirtualnej nowej generacji. To całkowicie nowy sposób prowadzenia rozgrywki, zapewniający porywające wrażenia audiowizualne.

WYDAJNOŚĆ

Karty graficzne oparte na architekturze Pascal zapewniają wyższą wydajność i energooszczędność, a dzięki wykorzystaniu ultraszybkiej technologii FinFET oraz obsłudze funkcji DirectX™ 12 gwarantują Ci najbardziej płynną rozgrywkę oraz energooszczędność i wydajność na najwyższym poziomie.

NOWA PRZEŁOMOWA KONSTRUKCJA

Nowa karta GeForce GTX 1070 łączy w sobie elegancki wygląd i świetny system chłodzenia, dzięki czemu doskonale się prezentuje i funkcjonuje.

NAJNOWSZE TECHNOLOGIE GAMINGOWE

Architekturę Pascal stworzono z myślą o spełnianiu wymagań urządzeń wyświetlających kolejnej generacji, w tym również wyświetlaczy VR, ekranów o ultrawysokiej rozdzielczości oraz konfiguracji wielomonitorowych. Architektura ta zapewnia obsługę technologii NVIDIA GameWorks™, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle płynną rozgrywką i wrażeniami w kinowej jakości. Do Twojej dyspozycji jest również nowa, rewolucyjna technika przechwytywania obrazu o zakresie 360 stopni.

VR READY

Ciesz się doskonałą wydajnością w rzeczywistości wirtualnej, najniższym opóźnieniem w przesyłaniu sygnału oraz kompatybilnością typu plug-and-play z zestawami nagłownymi wiodących producentów - to wszystko w oparciu o zestaw technologii NVIDIA VRWorks™. Efekty dźwiękowe, symulacja zasad fizyki oraz interakcje dotykowe w rzeczywistości wirtualnej sprawią, że każdą chwilę będziesz przeżywał całym sobą.

TECHNOLOGIA NVIDIA SLI®

MOSTEK SLI ULTRA

Nowy mostek SLI NVIDIA oferuje dwukrotnie wyższą przepustowość w porównaniu do rozwiązań opartych na architekturze NVIDIA Maxwell™. To najlepszy sposób, by cieszyć się niezwykle płynną rozgrywką w rzeczywistości wirtualnej - rozwiązanie to kompatybilne jest wyłącznie z układami NVIDIA TITAN X, GeForce GTX 1080 i GeForce GTX 1070.

Gwarancja producenta : 36 miesięcy
Rodzaj pamięci : GDDR5
Producent chipsetu graficznego : NVIDIA
Chipset graficzny : GeForce GTX 1070
Zainstalowana pamięć wideo : 8 GB
Szyna pamięci : 256 bit
Rodzaj chłodzenia : Aktywne
Złącza graficzne : Dual-link DVI-D / HDMI-2.0b / 3x DisplayPort-1.4
Częstotliwość taktowania rdzenia : Base / Boost clock: 1620 / 1822 MHz (OC Mode) | 1594 / 1784 MHz (Gaming Mode)
Częstotliwość taktowania pamięci : 8008 MHz
Długość karty graficznej : 286 mm
Dodatkowe informacje : Zalecany zasilacz: min. 500W

Napisz opinię

Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB

Gigabyte GeForce GTX 1070 G1 Gaming 8GB