Koszyk
0,00 zł

Drukarka atramentowa HP PageWide 352dw

Dodaj opinię

878,05 zł

  • Jednoprzebiegowe drukowanie dwustronne
  • Prędkość druku do 45 str./min (tryb GO)
  • Technologia HP PageWide
  • J6U57B
  • 2 szt.

Najszybsza drukarka HP w swojej klasie, zapewniająca wyjątkowe korzyści

Nie atrament. Nie laser. Drukarki HP PageWide dla firm. Najlepsze połączenie najniższego całkowitego kosztu posiadania, wysokiej jakości druku i prędkości.
HP PageWide zapewnia kolorowe dokumenty profesjonalnej jakości i wysoką wydajność energetyczną – w przystępnej cenie zakupu.

Funkcje

Profesjonalny druk w kolorze, niski koszt całkowity

● Rezultaty, których oczekujesz i trwałe korzyści zapewniają niski całkowity koszt posiadania.

● Drukuj profesjonalnej jakości kolorowe dokumenty na różnych rodzajach papieru – rozwiązanie idealnie nadające się do biura.

● Poświęcaj mniej czasu i budżetu na planowane konserwacje dzięki usprawnionej technologii HP PageWide.

Najszybsza drukarka HP w swojej klasie

● Mniej czekania, większa wydajność pracy dzięki najwyższej prędkości spośród wszystkich produktów HP w tej klasie – nawet 45 str./min w kolorze i czerni.

● Wydruki dostępne natychmiast – bez zbędnego czekania. To urządzenie szybko wychodzi z trybu uśpienia i drukuje z dużą prędkością.

● Drukuj bezpośrednio z urządzeń mobilnych na drukarce Wi-Fi Direct® – bez konieczności łączenia się z siecią firmową.

Sprawdzona technologia. Wysoka wydajność energetyczna.

● Zminimalizuj liczbę przestojów dzięki technologii HP PageWide, która zapewnia niezawodne działanie wymagane w firmach.

● Oszczędność dzięki technologii HP PageWide – zaprojektowanej z myślą o jeszcze niższym zużyciu energii.

● Uzyskaj profesjonalnej jakości kolorowe dokumenty i wydajność, jakiej oczekujesz, dzięki oryginalnym wkładom HP PageWide.

Gwarancja producenta : 12 miesięcy
Interfejs : USB 2.0 | LAN (Ethernet)
Kolor : biało-czarny
Rozdzielczość druku w czerni : 1200 x 1200 DPI
Rozdzielczość druku w kolorze : 2400 x 1200 DPI
Format papieru : A4, A5, A6, B5 (JIS), B6 (JIS), 10 x 15 cm, koperty (B5, C5, C6, DL), nietypowe: podajnik 1: od 76 x 127 do 216 x 356 mm; podajnik 2: od 102 x 210 do 216 x 297 mm
Rodzaj drukarki : atramentowa
Rodzaj druku : kolorowy
Wymiary : 530 x 407 x 378,9 mm
Waga : 16,38 kg
Zestaw zawiera : przewód zasilający | wkłady konfiguracyjne HP PageWide 913 (czarny, błękitny, purpurowy, żółty) | płyta CD z oprogramowaniem | instrukcja instalacji
Dodatkowe informacje : HP ePrint, aplikacje HP do urządzeń mobilnych, Google Cloud Print, Apple AirPrint™, NFC Touch-to-Print, certyfikat Mopria

PROWADZISZ FIRMĘ? WEŹ LEASING!

LeaseLink - to firma leasingowa specjalizująca się w finansowaniu Twoich zakupów w korzystny i niezwykle wygodny sposób. Wszystkie formalności załatwisz on-line bez wypełniania i dostarczania żadnych dokumentów w 15 minut - niezależnie od pory i dnia tygodnia (24/7). Gwarantujemy najatrakcyjniejszą ofertę dostępną w e-handlu i odbiór zakupów tak samo szybko - jakbyś płacił gotówką.

Zobacz jakie to proste:

Niezależnie czy chcesz dokonać zakupu w sklepie internetowym, telefonicznie czy w punkcie stacjonarnym - całość procedury będzie równie prosta, szybka i bezproblemowa. Oferowana przez nas usługa leasingowa oparta jest na wieloletnim doświadczeniu firmy będącej częścią polskiej grupy kapitałowej notowanej na GPW w Warszawie od kilkunastu lat specjalizującej się w finansowaniu przedsiębiorców.

Uwaga: opcja leasingu dostępna jest przy wartości zamówienia większej niż 600 zł (brutto).