Koszyk
0,00 zł

Gra Xbox One Quantum Break

Dodaj opinię

92,95 zł

  • U5T-00023

NAPRAW CZAS, ZANIM ROZPADNIE SIĘ PRZEZ NIEGO CAŁY ŚWIAT

W obliczu wypadku naruszającego ciągłość czasu musisz zmierzyć się z wszechogarniającą katastrofą. Wcielasz się w Jacka Joyce’a, a Twoim zadaniem jest powrót do teraźniejszości mimo kataklizmów, które zmieniają bieg czasu. Ale przetrwanie w takim niestabilnym czasie – i powstrzymanie nadejścia końca świata – jest możliwe tylko, jeśli opanujesz swoje nowe, niezwykłe moce.

ZANURZ SIĘ W DRAMATYCZNEJ HISTORII

Wadliwa maszyna do podróży w czasie rozbiła czas w drobny mak. Teraz jedynie Jack Joyce może go złożyć w całość. W trakcie walki o czas musi też zmierzyć się z Monarch Solutions – bezwzględną korporacją ochroniarską, którą kieruje jego niegdysiejszy przyjaciel, a obecnie zaciekły wróg, Paul Serene, próbujący go powstrzymać i zniszczyć czas już na zawsze.

TOCZ WALKĘ ZA POMOCĄ CZASU

Wejdź do akcji w zupełnie nowym wymiarze w świecie, w którym czas został rozbity na drobne kawałki. Zatrzymuj czas, by uzyskać przewagę nad przeciwnikami, zakrzywiaj ich przeszłość i jednym dotknięciem zmieniaj zatrzymane w czasie przedmioty w broń. Kiedy masz w swoim arsenale czas, walka nigdy nie będzie przewidywalna.

STERUJ ZNISZCZENIEM NA WIELKĄ SKALĘ

Czas załamuje się dookoła Ciebie, gwałtownie zmieniając bieg wydarzeń. Może się to zdarzyć w każdej chwili i spowodować wszelkie możliwe katastrofy. Steruj tymi nieprzewidywalnymi zdarzeniami lub stań się ich ofiarą.

GRAJ I TWÓRZ SCENARIUSZ

Gra to dopiero początek. Zanurz się w pełnym akcji świecie Quantum Break, któremu towarzyszy emocjonujący, tworzony na bieżąco serial. Twoja gra ma wpływ na to, jak potoczy się dalsza historia – to coś zupełnie nowego w świecie rozrywki. Połączenie gry i serialu daje dynamicznie zmieniającą się historię, z jaką nie spotkasz się nigdzie indziej.

Wydawca :Microsoft
Producent :Remedy Entertainment
Platforma :Xbox One
Wersja językowa :angielska
Gatunek :akcji
Kategoria wiekowa :od 16 lat
Dodatkowe informacje :zawiera pełną wersję gry Alan Wake do pobrania i dwa pakiety dodatków: The Signal i The Writer