Koszyk
0,00 zł

Router/modem TP-Link Archer D7

Dodaj opinię

310,40 zł

  • ARCHER D7
  • 10 szt.

Dwupasmowy, bezprzewodowy router/modem ADSL2+, AC1750, gigabitowe porty Ethernet

Archer D7

  • Obsługa standardu 802.11ac - nowej generacji połączeń bezprzewodowych
  • Jednoczesne rozgłaszanie sieci bezprzewodowej o prędkości 450Mb/s w paśmie 2,4GHz oraz sieci o prędkości 1300Mb/s w paśmie 5GHz
  • Aplikacja Tether umożliwia uzyskanie szybkiego dostępu do routera i łatwe nim zarządzanie na urządzeniach z systemem iOS lub Android
  • Możliwość połączenia z Internetem poprzez port ADSL oraz port Ethernet WAN

Szybkie połączenia bezprzewodowe w standardzie 802.11ac

Router Archer D7 obsługuje połączenia bezprzewodowe w standardzie 802.11ac o 3 razy większej prędkości niż dotychczas dostępne połączenia w standardzie 802.11n. Rozgłasza 2 oddzielne sieci bezprzewodowe w pasmach 2,4GHz o prędkości 450Mb/s i 5GHz o prędkości 1300Mb/s, zapewniając bardzo wysoką wydajność połączeń bezprzewodowych.

5GHz

2,4GHz

Wysoka wydajność sieci bezprzewodowej

Jednoczesne korzystanie z dwóch dedykowanych sieci bezprzewodowych pozwala zarówno na wykonywanie prostych, codziennych zadań, jak i takich, które wymagają dużej przepustowości połączenia. 3 dwupasmowe, odłączalne anteny zewnętrzne zapewniają szeroki zasięg i stabilność sieci.

"

Gigabitowe porty Ethernet - wysoka wydajność

Dzięki gigabitowemu portowi LAN/WAN oraz trzem gigabitowym portom LAN urządzenie Archer D7 jest idealnym rozwiązaniem do zastosowań wymagających szybkiego i niezawodnego przesyłania dużych ilości danych, takich jak połączenia konferencyjne, strumieniowe transmisje wideo w jakości HD oraz gry online.

"

2 porty USB - łatwe udostępnianie dysków i drukarek

Używając dwóch wielofunkcyjnych portów USB 2.0 użytkownicy mogą udostępniać drukarki, zasoby oraz pliki multimedialne urządzeniom w domowej sieci oraz, przy użyciu funkcji serwera FTP, przez Internet.

"

Uniwersalny port LAN/WAN

Router Archer D7 pozwala na nawiązanie połączenia z Internetem poprzez port ADSL lub poprzez port Ethernet WAN (EWAN), umożliwiając użytkownikom korzystanie z różnorodnych łącz internetowych, takich jak łącza ADSL, modem kablowy lub modem światłowodowy. Ułatwia to użytkownikom zmianę używanego typu łącza internetowego, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

"

Prosty, elegancki, nowoczesny

Inspirowany nowoczesnymi stylami architektonicznymi oraz dobrze skrojonym garniturem szytym na miarę, wygląd routera Archera D7 charakteryzuje się klasyczną elegancją, a jego gładkie krawędzie i doskonałe wykonanie idealnie współgrają z wysoką jakością działania.

Metalowa ramka wychodząca ze środka obudowy stanowi podporę konstrukcyjną urządzenia i znacznie ułatwia jego schładzanie. Wyznacza także linię diod, imitującą jego przedłużenie. Logo firmy TP-LINK znajdujące się w prawym, dolnym rogu urządzenia jest jednocześnie ciekawym elementem, składającym się na niezwykle pozytywne wrażenie, jakie urządzenie wywołuje po wyjęciu z opakowania.

"

Sieć dla gości

Funkcja Guest network pozwala na utworzenie dodatkowej sieci bezprzewodowej, umożliwiającej gościom korzystanie z Internetu bez udzielania im dostępu do zasobów sieci lokalnej.

Kontrola rodzicielska

Funkcja kontroli rodzicielskiej umożliwia rodzicom i administratorom sieci na ograniczenie dostępu do sieci dzieciom lub pracownikom.

Łatwość konfiguracji

Zoptymalizowane narzędzie konfiguracyjne i inteligentne autowykrywanie typu połączenia umożliwia niezwykle szybkie nawiązanie połączenia internetowego.

Obsługa protokołu IPv6

Router Archer C7 obsługuje protokół internetowy IPv6. Zapewni to użytkownikom możliwość korzystania z najnowszej generacji usług sieciowych.

Gwarancja producenta : 36 miesięcy
Typ urządzenia : router/modem bezprzewodowy
Porty : 3x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN | 1x RJ-45 10/100/1000Mb/s WAN/LAN | 1x RJ-11 | 2x USB 2.0
Przyciski : Przycisk WPS | Przycisk Reset | Wyłącznik zasilania | Wyłącznik sieci bezprzewodowej
Kolor : czarny
Zasilanie : 12V/2,5A
Antena : 3 odłączalne, dwupasmowe, zewnętrzne
Standardy bezprzewodowe : IEEE 802.11ac/a/n | IEEE 802.11b/g/n
Standardy IEEE : IEEE 802.3, 802.3u, 802.3ab
Szyfrowanie i zabezpieczenia : WEP 64/128, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK, filtrowanie adresów MAC
Prędkość transmisji : 5 GHz: do 1300Mb/s | 2,4 GHz: do 450Mb/s
Częstotliwość pracy : 2,4 GHz oraz 5 GHz
Wymiary : 229 x 160 x 37 mm
Zestaw zawiera : kabel telefoniczny RJ-11 | kabel Ethernet RJ-45 | splitter ADSL | płyta CD | instrukcja szybkiej instalacji
Dodatkowe informacje : dwupasmowy, AC1750, ADSL2+