Koszyk
0,00 zł

Torba HP Value Top Load Case do notebooka 18" (czarna)

Dodaj opinię

99,00 zł

  • QB683AA
  • 30 szt.

Torba Value Top Load Case do notebooków 18" (45,7 cm), czarna

Perfekcyjnie zaprojektowana torba HP Value Top Load o przekątnej 18" (45,7 cm), z wyściełaną przegrodą na notebooka, dużą liczbą kieszeni i regulowanym paskiem na ramię.

Funkcje:

  • Zadbaj o bezpieczeństwo notebooka HP podczas podróży! Praktyczna i stylowa torba HP Value Top Load o przekątnej 18" (45,7 cm) jest wyposażona w wewnętrzną, wyściełaną komorę na netbooka, która chroni komputer przed pyłem, uderzeniami i zadrapaniami.
  • Przestań szukać! Przednie i tylne kieszenie umożliwiają łatwy i wygodny dostęp do telefonu komórkowego, kluczy i biletów lotniczych, a część organizacyjna zawiera miejsca na wizytówki, pióra i długopisy, oraz przydatne kieszenie na telefony, dokumenty i przewody.
  • Nie daj się przygnieść ciężarom. Przepiękna torba HP Value Top Load o przekątnej 18" (45,7 cm) jest wyposażona w wyściełany, regulowany pasek na ramię, który zapewnia większą wygodę i ułatwia przenoszenie sprzętu.
  • Niezależnie od okoliczności możesz spakować wszystkie swoje rzeczy i mieć do nich łatwy dostęp przez cały czas. HP Top Load zapewnia wyjątkowy styl i trwałość. To idealne połączenie nowoczesnego stylu i klasycznej funkcjonalności.
Gwarancja producenta :24 miesiące
Kompatybilność :notebooki 18"
Kolor :czarny
Materiał :poliester
Typ :torba
Wymiary :470 x 335 x 50 mm
Masa :1000 g
Dodatkowe informacje :regulowany i odpinany pasek na ramię, wzmacniana wygodna rączka